İşadamı deposunun yanışını izledi

İşadamı deposunun yanışını izledi.9378
  • Giriş : 23.11.2008 / 13:13:00

Denizli’de bir tekstil fabrikasının deposu, henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Denizli'de bir tekstil fabrikasının deposu, henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geldi. Olay yerine gelerek büyük bir üzüntüyle yangını izleyen fabrika sahibi Mehmet Özcan, “Zaten ekonomik kriz bizi vurdu, perişanız. Bir de bu yangın çıktı, ne yapacağımızı şaşırdık. Büyük maddi kaybım var” dedi.

Denizli-İzmir Karayolu üzerindeki Bozburun mevkiinde bulunan Konya Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin deposunda dün saat 16.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Depoda bulunan tekstil yan ürünleri ile başlayan yangın kısa sürede aksesuvar malzemeleri ile birlikte 3 bölgeye sıçradı. Trikolar ve diğer tekstil ürünlerini imalatını yapıp hem iç hem de dış pazara sunan fabrikanın deposundaki yangına 10 itfaiye ekibi müdahale etti. Ancak yangın depoda elyafların da bulunmasından dolayı bir türlü söndürülemedi.

İtfaiye ekipleri yangını söndürmek için büyük çaba gösterirken, fabrika sahibi Mehmet Özcan, deposunda yanan yangını büyük bir üzüntüyle izledi. Yangının neden çıktığını henüz tespit edemediklerini söyleyen Özcan, “Ekonomik kriz zaten bizi vurdu. Perişanız. Bir de bu yangın çıktı. Ne yapacağım şimdi. Hasar ne bilmiyoruz ama büyük bir maddi kaybımız var” diye feryat etti.

Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri, yangının elyaftan dolayı bir süre devam edeceğini, ancak büyük bir kısmını durdurduklarını kaydetti.

CNA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*