İşadamı Esat Edin sele kapıldı

İşadamı Esat Edin sele kapıldı.11749
  • Giriş : 04.10.2008 / 13:39:00
  • Güncelleme : 04.10.2008 / 13:37:22

Kemer Coutry'nin sahibi Esat Edin'in kullandığı araç dün gece Edremit yakınlarında sel sularına kapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kemer Coutry'nin sahibi Esat Edin'in kullandığı aracın dün gece Edremit yakınlarında sel sularına kapıldığı, Edin ve 3 çocuğunun kayıp olduğu öne sürülüyor.
Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Mehmetalan Köyü'nde etkili olan yağışın ardından meydana gelen selde kaybolan Kemer Country'nin sahibi Esat Edin ve oğlunun cesetlerinin bulunduğu bildirildi.
Edremit Kaymakamı Şefik Aydın, yaptığı açıklamada, tatil için köye geldiği öğrenilen Kemer Country'nin sahibi Esat Edin, çocukları Aliye, Serra ve Cem ile çadır kurdukları dere kenarında sel sularına kapıldıklarını belirtti.

Olayın ardından bölgeye gelen jandarma ve arama kurtarma ekiplerinin geniş çaplı bir araştırma başlattıklarını kaydeden Aydın, ilk olarak Edin'ın kızları Aliye ve Serra'nın cesetlerine ulaşıldığını söyledi.

Baba Esat Edin ve oğlu Cem Edin'in cesetlerinin de bulunduğunu anlatan Aydın, ''Baba ve oğlunun cesetleri de çadır bölgesine yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulundu. Bu iki ceset de Edremit Devlet Hastanesine kaldırılacak'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*