İşadamı holdingini cebinde taşıyacak

İşadamı holdingini cebinde taşıyacak.9813
  • Giriş : 21.08.2007 / 00:19:00

Türk yazılım uzmanlarının geliştirdiği program sayesinde patron artık işe gitmeyecek, cebinden iş yönetecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Son dönemlerde fabrika depolarında ürünleri istifleyen robotlardan, ilaç depolarında işleyişi yürüten makinalara kadar birçok teknolojik yeniliğe imza atan Türk bilişimciler, şimdi de işadamlarına, şirket yöneticilerine sınırsız hareket özgürlüğü sağlayacak bir sitem geliştirdi. Korgün Yazılım, geliştirdiği sistem ile iş seyahatlerini, iş yeri yönetimini sorun olmaktan çıkarıyor. Yazılım sayesinde, şirket sahibi, işyerini dünyanın neresinde olursa olun, her an denetleyip, yönlendirebiliyor.

AKLINIZ İŞYERİNDE KALMAYACAK

Korgün Yazılım'ın sahibi Doğan Ufuk Güneş'in verdiği bilgiye göre sistem şöyle işliyor: "Şirketinize program yükleniyor. Cep telefonuyla şirketinize bağlanıyorsunuz. O program şirketteki diğer birimler üzerinden, (örneğin muhasebe müdürünüz, finansman müdürünüz, satın alma müdürünüz, satış müdürünüz) size gerekli olan raporları anlık verebilir şekilde çalışıyor. Şirket sahibi veya yöneticilerden her hangi birisi yetkili bir şifre ile şirketi arayarak, cep telefonundan şirketin web sayfasına giriyor. Şifreyi yazdığında karşısına alabileceği raporlar çıkıyor. Hangi raporu istiyorsa tuşa basıyor okuyor, tuşa basıyor cevabını veriyor. Hiçbir notebook kullanmadan, mekana bağlı olmadan, dünyanın neresinde olursa olsun... Tek aranan şey bu işe uygun cep telefonu ve bir telefon hattının olması."

TÜM ŞİRKET AVUCUNUZUN İÇİNDE

Bu programlar, satın almadan tutun da siparişlerin toplanmasına, hammadde üretiminden müşteriyle olan ilişkilere kadar tüm işleri bir çatı altında rahatlıkla takip edebilme imkanı sağlıyor. Korgün Yazılım, reel sektöre yönelik, mağaza ve market sektörüne yönelik, elektronik ticarete hazırlığa yönelik programlar geliştiriyor. Programların fiyatları ise 10 bin ile 70 bin dolar arasında değişiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious