Isaksson gelmek istiyor

Isaksson gelmek istiyor.11275
  • Giriş : 05.02.2008 / 15:42:00

Galatasaray'ın transfer listesinde yer almasına karşın transferi gerçekleşmeyen İsveç Milli Takımı kalecisi Andreas Isaksson, sarı-kırmızılı takıma gelmeyi kendisinin de istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'nin formasını giyen ve yarın (A) Milli Takım ile yapacakları maç için İsveç Milli Takımı ile İstanbul'da bulunan Isaksson, Galatasaray'ın kendisine yaptığı transfer teklifiyle ilgili olarak, ''Galatasaray'a gelmek isterdim, ama kulübümle anlaşma sağlanamadı'' dedi.

Kendisinin de Galatasaray'da formak giymek istediğini yineleyen Isaksson, ''Galatasaray'ın iyi bir kulüp olduğunu duymuştum. Ama bu transfer gerçekleşemedi ve kulübüm Manchester City'de kaldım'' ifadelerini kullandı.

BAKIRCIOĞLU: MARDİN KÖKENLİYİZ

İsveç Milli Takımı'nın Türk asıllı futbolcusu Kennedy Bakırcıoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Mardin kökenli olduklarını söyledi.Büyükbabasının Mardin'in Midyat ilçesinden gitmiş olduğunu aktaran başarılı futbolcu, Türkçe bilmediğini söylerken, daha önce Beşiktaş ve Fenerbahçe'den de transfer teklifi aldığını ifade etti.

Türkiye'den gelen transfer tekliflerine karşın, Futbol hayatına Hollanda'nın Ajax takımında devam etme kararı aldığını söyleyen başarılı futbolcu, ilerleyen yıllarda Türkiye'de Futbol oynamanın kendisi için de güzel bir şey olacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious