Isaksson olmazsa Roma

Isaksson olmazsa Roma.9764
  • Giriş : 20.06.2008 / 12:39:00

Kadroya katılacak isim konusunda önceliği kaleciye veren Sarı-Kırmızılılar, Avrupa Şampiyonası’nda ülkesi İsveç elenmesine rağmen başarılı maçlar çıkaran Isaksson’u ikna etmeye çalışıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Teknik direktörlük koltuğuna Michael Skibbe’yi getiren ve önümüzdeki sezon yarışacağı bütün kulvarda başarılı olmayı hedefleyen Galatasaray, transfer çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Kadroya katılacak isim konusunda önceliği kaleciye veren Sarı-Kırmızılılar, Avrupa Şampiyonası’nda ülkesi İsveç elenmesine rağmen başarılı maçlar çıkaran Isaksson’u ikna etmeye çalışıyor. Galatasaray’ın yanı sıra İspanya’dan da teklifler alan Isaksson’u ikna etmek için vatandaşı Linderoth’u devreye sokan yönetim, bu girişimin sonuçsuz kalması halinde yöneleceği ismi de belirledi.

TUTTOMERCATO’NUN İDDİASI

DAHA önce İspanya’ya sıcak baktığını açıklayan Isaksson’un transferinin gerçekleşmemesi halinde rotanın Fransa Birinci Lig takımlarından Monaco’nun formasını giyen Flavio Roma’ya çevrileceği belirtildi. Avrupa’nın önemli transfer haberi portallarından “Tuttomercato”da yer alan haberde de Galatasaray’ın Flavio Roma ile ilgilendiği ileri sürüldü.

30 MAÇTA FULL OYNADI

34 yaşında, 1.91 boyunda ve 86 kilo ağırlığındaki İtalyan kaleci, Fransa Birinci Ligi’ni 12. sırada bitiren Monaco’da geçen sezon 30 maçta toplam 2667 dakika görev yaptı.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious