Isaksson PSV yolunda

Isaksson PSV yolunda.9764
  • Giriş : 01.07.2008 / 14:21:00

Kaleci arayışlarını sürdüren Galatasaray için de bir süredir ismi geçen İsveçli tecrübeli kaleci Andreas Isaksson'un Hollanda Ligi takımlarından PSV Eindhoven'la el sıkıştığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uzun süredir kaleci arayışlarını sürdüren Galatasaray'a bir kötü haberde Isaksson'dan geldi. Sarı-kırmızılıların gündeminde yer alan İsveç Milli Takımı'nın tecrübeli kalecisi Isaksson, Hollanda Ligi Şampiyonu PSV Eindhoven'la el sıkıştı. Brezilyalı kalecisi Heurelho Gomes'i İngiliz ekibi Tottenham'a kaptıran PSV'nin Isaksson'u Hollanda'ya getireceği ve daha sonra resmi sözleşmenin imzalanacağı bildirildi.

Bu arada, Hollanda medyasında çıkan haberlerde, Isaksson'un Çarşamba günü Eindhoven'a geleceği ve sağlık kontrollerinden geçtikten sonra imza atacağı belirtildi.

Galatasaray yönetimi yabancı kaleci arayışları doğrultusunda Liverpool'un yedek kalecisi Fransız file bekçisi Charles Itandje'yi İstanbul'a getirmişti. Birkaç gündür İstanbul'da bulunan Itandje'yle henüz bir anlaşma sağlanamadığı ifade ediliyor.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious