İsaksson: Ya oynat ya bırak gideyim!

İsaksson: Ya oynat ya bırak gideyim!.11896
  • Giriş : 17.11.2007 / 09:50:00

Cim Bom'un listesinde yer alan Manchester City'nin İsveçli kalecisi İsaksson, Eriksson'u sözünün arkasında durmamakla suçladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Cim Bom'un listesinde yer alan Manchester City'nin İsveçli kalecisi İsaksson, sözünün arkasında durmamakla suçladığı teknik direktör Eriksson'a rest çekti: Ya oynat ya bırak gideyim...

Daily Mirror’a konuştu


Ocak ayındaki ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmenin planlarını yapan ve bu hedef doğrultusunda bir stoper, bir kaleci, bir de forvet almak için harekete geçen Sarı-Kırmızılılar’a ilk mesaj Kuzey’den geldi! Galatasaray’ın transfer listesinde yer alan Manchester City’nin İsveçli file bekçisi Andreas İsaksson, yeterince oynatılmamaktan duyduğu büyük sıkıntıyı açık açık medyaya yansıtmaktan kaçınmayıp, teknik direktör Sven Goran Eriksson’a resmen rest çekti ve “Oynatmayacaksanız, bırakın da gideyim” diye konuştu.

Milli Takım’ın bankosu


Daily Mirror’a röportaj veren Manchester City’nin kalecisi, teknik direktör Eriksson’u sözlerinin arkasında durmamakla suçladı. Sert ifadeler kullanan İsaksson, ya görev verilmesini ya da serbest bırakılması gerektiğini söyledi. Sezon başında kaleyi 19 yaşındaki Kasper Schmeichel’a kaptıran 26 yaşındaki file bekçisi, Mavi-Beyazlılar’da bu sezon şu ana kadar sadece İngiltere Lig Kupası’nda oynanan Bolton maçında sahadaydı. Buna rağmen İsveç Milli Takımı’na çağrılan ve kaleyi kimseye bırakmayan Isaksson, şunları söyledi:

Menaceri tanıdık biri


“Sven bana oynayacağım konusunda söz verdi. Ancak bu şansı tanımadı, nedenini de açıklamadı. Üstelik, sakatlandığımda yerimi alan Kasper’in ekim ayı sonuna kadar Cardiff’e kiralanmasına ve tamamen iyileşip form tutmama karşın diğer kaleci Hart’ı tercih etti. Ocak ayını beklemeye başladım. Ne olacağını bilmiyorum, ama oynamak istiyorum.” 1.99’luk dev kalecinin menacerliğini, eski Galatasaraylı Roger Ljung’un yapması, transferin gerçekleşme olasılığını güçlendiriyor. Ljung, aynı zamanda Linderoth’un da menaceri...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious