İşçi, hırsız sanılınca panik yaşandı

  • Giriş : 07.07.2006 / 00:00:00

İzmit'e bir bankada unutulan işçi, banka içinde gezince alarm devreye girdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, içerdeki işçiyi hırsız sanınca panik yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türkiye Finans Katılım Bankası İzmit Şubesi personeli bugün öğle tatilinde bankayı kapatarak Cuma namazına gitti. Görevlilerin Cuma namazına gitmesinden kısa bir süre sonra, bankanın alarmı çalmaya başladı. Olay yerine gelen polis ekipleri, banka içinde gezen bir kişi ile karşılaştı. Polis ekipleri ve çevrede toplanan vatandaşlar, içerdeki kişiyi hırsız sanınca kısa süreli panik yaşandı. Kilitli olan bankanın içine ses gitmeyince polis ekipleri, içerdeki ile işaretlerle anlaşmaya çalıştı. İşaretler sonucu içerdeki kişi, bankada tamir işleri yapan işçi olduğunu söyledi.

İşçi, içerde gezince bankanın alarm devreye giriyor. Polis ekipleri işçiyi, bir masada oturmasını ve hareket etmemesini isteyerek görevlilerin gelmesi beklendi. Cuma çıkışı gelen görevliler, çalışan işçi olduğunu anlayınca rahat bir nefes alındı. İsimlerini açıklamayan banka görevlileri, kişinin alt katın tamir işleri yaptığını, Cuma namazına giderken güvenlik görevlilerinin içeride unuttuğunu belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious