İşçi Partisi seçimde kimi destekleyecek?

İşçi Partisi seçimde kimi destekleyecek?.7567
  • Giriş : 21.12.2008 / 14:32:00

İşçi Partisi, 'Belediye başkanlığı seçimlerinde AK Parti ve bölücüler dışında hangi partiden olursa olsun gericiliğe ve bölücülüğe karşı tutum alan ve kazanma şansı yüksek adayı' destekleyeceğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İşçi Partisi (İP) Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin, Merkez Karar Kurulunda alınan kararları, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu.

''Temel görevlerinin, yerel yönetimleri AK Parti ve bölücülerden kurtarmak ve bütün milleti batı destekli irtica ile batı destekli bölücülüğe karşı birleştirmek olduğunu'' kaydeden Gültekin, tüm seçim çevrelerinde il genel meclisi seçimlerine kendi adaylarıyla katılacaklarını bildirdi.

Partinin uygun gördüğü yerlerde belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği seçimlerine de kendi adaylarıyla gireceklerini, il ve ilçe örgütlerinin bu ilkeler çerçevesinde inisiyatif kullanacağını anlatan Gültekin, ''Belediye başkanlığı seçimlerinde AK Parti ve bölücüler dışında hangi partiden olursa olsun gericiliğe ve bölücülüğe karşı tutum alan ve kazanma şansı yüksek adayı destekleyeceğiz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*