İşe gidiyorum diye çıktı ama...

  • Giriş : 23.01.2007 / 00:00:00

Osmaniye’de bundan 6 önce “işe gidiyorum” diyerek evden ayrılan evli 3 çocuk babası Aziz Bozkurt’tan 4 aydır haber alınamıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ağabeyini 6 ay önce işe giderken otogardan kendisinin uğurladığını belirten Ali Bozkurt (36) en son ramazan bayramında görüştükleri ağabeyinden bir daha haber alamadıklarını anlatıyor.

Ağabeyinin Ahmet (14), Ayşe (12) ve Neslihan (5) olmak üzere 3 çocuğunun bulunduğunu belirten kardeş Bozkurt kardeşinin hayatından endişe ettiklerini aktarıyor.

Tüm aramalarına rağmen ağabeyinden bir haber aramadıklarını kendisinin de eşini çocuklarını ve diğer yakınlarını aramadığını tespit ettiklerini belirten Ali Bozkurt “En ufak kızı Neslihan böbrek hastası. Bunu ağabeyimde biliyor. Bir yıldır ilaç tedavisi görüyor ama bir sonuç alınamadı. Eşi ve çocukları perişan durumda. Konuyla ilgili yetkililerden yardım bekliyoruz. Sağ mı değil mi bilmiyoruz. Bu durum bizi daha çok üzüyor. Ne olur ağabeyimi bulun” diyerek içinde bulundukları durumu anlatıyor.

Ağabeyinin hiçbir sıkıntısı ve borcunun olmadığını ancak gittiği yerlerde karanlık kişilerin eline düşmesinden endişe duyduklarını belirten Bozkurt “Böbrek hastası kızı sürekli babam nerede ne zaman gelecek diyor. 4 aydır bozkurt ailesi olarak sıkıntı çektik. Ağabeyimi bulun” diyerek feryat ediyor.

Ağabeyinin İzmir’de bir süre sigortalı gözükmesinden dolayı eşi ve çocuklarının Sosyal yardımlaşma ve dayanışma Vakfı’ndan yardım alamadıklarını belirten Ali Bozkurt ne yapacaklarını bilemediklerini bir an önce kardeşinin bulunmasını beklediklerini sözlerine ekliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious