isikkuyumculuk.com yayında!

isikkuyumculuk.com yayında!.10342
  • Giriş : 24.04.2009 / 16:17:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:22:21

Işık Kuyumculuk’un Hiperaktif tarafından hazırlanan, online alışveriş yapılabilen sanal mağazası www.isikkuyumculuk.com yayında!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


1965 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutup üstün kalitede ve değerde tasarlayıp ürettiği ürünleriyle kuyumculuk sektöründe kendini kanıtlayan ve mağazalar zinciriyle tüketiciyle buluşan Işık Kuyumculuk'un, Türkiye'nin tam donanımlı ilk internet ajansı Hiperaktif tarafından hazırlanan, online alışveriş yapılabilen sanal mağaza niteliğindeki yeni web sitesi ww.isikkuyumculuk.com  yayın hayatına başladı.

Yüzük, kolye, küpe, broş gibi pırlantalı takı seçeneklerinde geniş ürün yelpazesi içeriğine sahip olan www.isikkuyumculuk.com ile ziyaretçilerin güvenli ödeme, sigortalı gönderim ve iade garantisiyle kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilmeleri amaçlanmıştır.  Işık Kuyumculuk ile ilgili tüm bilgilere sade ve anlaşılır bir şekilde ulaşılabilen web sitesinde, pırlanta ve elmas gibi Işık Kuyumculuk'un ön plana çıktığı değerli taşların özellikleri, bakımı, kullanım şekilleri, korunması gibi tüm bilgiler de yer alıyor. Ziyaretçilerin öneri ve şikayetlerini kolaylıkla iletebildikleri web sitesi, zengin ürün seçeneği, bir tıkla online alışveriş yapabilme imkanı, özel tasarım mücevher sipariş edilebilmesi ve değerli taşlarla ilgili tüm bilgilere ulaşılabilmesiyle her an parmaklarınızın altındaki kuyumcu hissi yaşatıyor.

Ayrıca, www.isikkuyumculuk.com ziyaretçileri, Işık Kuyumculuk'un tüm kampanyalarından anında haberdar olup, Işık Kuyumculuk ile ilgili tüm yenilikleri ve gelişmeleri e-bültenler ile takip edebiliyorlar.

1965 yılından bu yana kendi tasarlayıp ürettiği değerli taşlar ve mücevherlerle ön plana çıkan Işık Kuyumculuk'un sanal mağaza niteliğindeki yeni web sitesi www.isikkuyumculuk.com ile siz de bir tık ile kendinizi ve sevdiklerinizi sevindirin!

Hiperaktif İnternet Ajansı

Yeni medyanın tüm olanakları ve araçlarını, müşterilerinin pazarlama iletişimi stratejileri doğrultusunda etkili ve yaratıcı çözümler üretmek için kullanan Hiperaktif, 1997 yılından bu yana müşteri portföyünü genişleterek başarılı projelere imza atmayı sürdürüyor.

Türkiye'nin ilk “Tam donanımlı e-iletişim ajansı” olan Hiperaktif, stratejik e-pazarlama iletişimi danışmanlığından web tabanlı iletişim yazılımları geliştirmeye, e-mail marketing'den e-crm'e, e-pr'dan e-business development süreçlerine kadar her türlü e-pazarlama ve e-iletişim çözümünü kreatif, stratejik ve teknolojik olarak üretmektedir.

Mavi İletişim Grubu bünyesinde yer alan ve dahil olduğu grubun sinerjik hizmet modeli içerisinde entegre iletişim deneyimleri ve yeteneklerinden de destek alan Hiperaktif, sadece web hizmetleri üreten bir teknoloji şirketi olarak değil, iletişim uzmanlığı ve disipliniyle bir e-iletişim ajansı olarak hizmet sunmaktadır.

Hiperaktif'in hizmet sunduğu müşterileri arasında; Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, Ortaklar Otomotiv/Jaguar Türkiye, Mercedes-Benz Türk A.Ş., Polat Holding, Alternatif Yatırım Ortaklığı, Profilo Protein, Yapı Kredi Koray, Fiba Sigorta, Akkök Holding, Garanti Yatırım Ortaklığı, Gül Yapı, Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Migros, Pakpen, TEB Sigorta, Doğan Yayın Holding, Aydın Doğan Vakfı, Sinefekt, Cebeci Plastik, Garanti Yatırım Ortaklığı, Sihir Mobilya, Hisar Yapı, Capitol Alışveriş Merkezi, Krea Gayrimenkul, LC Waikiki, Kayı Holding gibi değerli marka ve kurumlar yer alıyor.  

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*