Işın Çelebi, karakolluk oldu!

Işın Çelebi, karakolluk oldu!.9878
  • Giriş : 03.12.2008 / 10:05:00

Işın Çelebi, park yeri yüzünden Aydan Şener'in cipini tekmeledi, sileceklerini kırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ekonomiden Sorumlu Devlet eski Bakanı Işın Çelebi ile sanatçı Aydan Şener'i karşı karşıya getiren anlaşmazlık, otopark tartışması nedeniyle yaşandı. İstanbul'da oturan Aydan Şener, kendisine ait Land Rover marka lüks aracı Ankara'daki arkadaşı Oya Erdoğan'a ödünç verdi. Cipi Erdoğan'a teslim etmek üzere Ankara'ya getiren Hamit Kahraman adlı kişi, aracı Oya Erdoğan'ın oturduğu Gaziosmanpaşa Filistin Sokak'taki binanın önüne park etti.

Aynı binada ofisi bulunan Devlet eski Bakanı Işın Çelebi ise ofisinin önüne park edilen araca tepki gösterdi. Lüks cipe önce tekme atan daha sonra da sileceklerini kıran Çelebi, aracı getiren Hamit Kahraman'la da tartıştı. Kahraman'ın polise başvurarak şikayetçi olması üzerine Işın Çelebi, ifadesine başvurulmak üzere karakola davet edildi. Taraflar Ankara Emniyet Müdürü'nün araya girmesiyle barıştırıldı.

Binanın önünde park sıkıntısı yaşandığını belirten eski Bakan Işın Çelebi, “Öfkeme hakim olamadım ve bir an için fevri davrandım. Zaten sorun kişisel bir anlaşmazlıktan değil, park sıkıntısından kaynaklandı. Büyütülecek bir durum yok, karşılıklı konuşup anlaştık” dedi.

Akşam

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*