İsmail Güneş'in kamerasında ne var?

İsmail Güneş'in kamerasında ne var?.10108
  • Giriş : 29.03.2009 / 00:15:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 15:52:54

Umutla bekleyen Türkiye alınan haberle adeta yıkıldı. Olayın perde arkasını hayatını kaybeden İsmail Güneş aydınlatacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Muhsin Yazıcıoğlu'nu ve yanında bulunan 5 kişiyi taşıyan helikopter 48 saat sonra köylüler tarafından bulundu. Helikopterin niçin düştüğü ise henüz bilinmiyor. Kazayı çözecek en önemli isim ise helikopterde bulunan İHA Sivas muhabiri İsmail Güneş...

KAZAYI O DUYURDU

Kahramanmaraş'tan havalandıktan sonra düşen helikopteri Türkiye'ye duyuran isim İsmail Güneş oldu. Kazanın hemen ardından sağ çıkan Güneş, hemen 112 Acil Servis'i arayarak, Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterin düştüğü bilgisini verdi. Güneş'in adeta 'çığlık' niteliğindeki o görüntüleri bir gün sonra yayınlandı.

KAMERA VE FOTOĞRAF MAKİNESİNDE NELER VAR?

İsmail Güneş İHA'nın Muhsin Yazıcıoğlu'nu takip eden muhabiriydi. Kazanın ardından yaptığı telefon görüşmesinde diğerlerinden ses gelmediğini söylemişti. Ayağının kırık olduğunu ve bölgenin çok soğuk olduğu bilgisini veren Güneş'in gazeteci olduğundan yanında muhtemelen kamera ve fotoğraf makimesi bulunuyor.

Helikopterin bulunmasının ardından gözler İsmail Güneş'in kamera ve fotoğraf görüntülerine çevrilmiş durumda. 19 yaşında gazetciliğe başlayan Güneş'in başarılı bir gazeteci olduğu biliniyor. Zaten kazanın hemen ardından önce İHA'yı arayıp kazayı bilgi veren Güneş'in helikopterin düşüş anını ve daha sonraki anı görüntülemiş olması muhtemel...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*