İsmail YK, yine coşturdu

İsmail YK, yine coşturdu.8138
  • Giriş : 10.06.2007 / 15:03:00
  • Güncelleme : 10.06.2007 / 15:10:09

Başkentliler, Fransız Malamar Gösteri Grubunun tiyatral akrobasisini ilgiyle izlerken, gençler sevilen sanatçı İsmail YK’nın şarkılarıyla coştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin yaz konserlerinin ilki dün gece Altınpark’ta gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile eşi Nevin Gökçek’in de izlediği gösteri ve İsmail YK konseri, büyük ilgi gördü.

Altınpark’ı dolduran Başkentliler, Fransa’nın dünyaca ünlü gösteri topluluğu “Malamar Gösteri Grubu”nun konser öncesinde yaptığı muhteşem tiyatral akrobasisi ile adeta büyülendiler. Gösteri grubunun sahneye gelirken vatandaşlar arasından geçirdiği ışıklara bürünmüş dev çekirge şekilli “Gondol”, izleyenlerin büyük ilgisini çekerken, Gondol’un baş kısmından ateşlenen benzersiz havai fişekler, seyircilere renkli anlar yaşattı.

Grubun özellikle yaylı çelik değnekler üzerinde topluca yaptıkları ip atlama ile havai fişek gösterileri seyirciyi etkilerken, yerden vinç aracılığıyla yükseltilmiş ip üzerinde yapılan cambazlıklar, izleyenleri heyecanlandırdı.

Grubun gösterisinin sona ermesinden sonra sahne alan, gençlerin sevdiği son yılların popüler sanatçısı İsmal YK da, Ankaralıları coşturdu. “Allah Belanı Versin” başta olmak üzere sevilen şarkıları İsmail YK ile birlikte söyleyen Ankaralılar, havai fişek gösterileriyle son bulan muhteşem bir gece geçirdiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious