İsmail YK doğum gününü kutladı

  • Giriş : 06.07.2006 / 00:00:00

İsmail YK, doğum gününü hayranlarıyla kutladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Konserden öncesi yaş pasta ile doğum günü kutlanan İsmail YK’ya ikinci bir sürprizi ise konser esnasında "İyi ki doğdun İsmail" diye bağıran hayranları yaptı.

Yurtseven Kardeşler grubunun üyesi olarak müzik dünyasına adım atan İsmail YK, gruptan ayrı olarak çıkardığı ikinci albümü "bombabomba.com" ile müzik listelerinde üst sıralara tırmanıyor. Müzikleriyle özellikle gençlere hitap eden İsmail YK, 26. Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen halk konserine katılmak üzere Çorum’a geldi. Ekibiyle birlikte Veli Paşa Konağı’nda ağırlanan İsmail YK, yemek sonrası konak işletmecileri Uğur ve Timur Cevher tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü pastası ile karşılaştı. 5 Temmuz’da 28 yaşına giren İsmail YK, üzerinde "Medeniyetler Şehri Çorum’a hoş geldiniz" yazılı pastadaki mumları dilek tutarak söndürdü. Ünlü popçu, alkışlar arasında 28. yaşını kutladı. Kutlama sonrasında konserin verileceği Turhan Kılıçcıoğlu Stadyumu’na geçildi.

15 binin üzerinde vatandaşın katıldığı halk konserinde ünlü sanatçılar Niran Ünsal, Hüseyin Turan ve İsmail YK yer aldı. Niran Ünsal ve Hüseyin Turan’ın ardından sahneye çıkan İsmail YK, çığlıklar ve havai fişeklerle karşılandı. Ünlü sanatçıyı yakından görmek isteyen hayranları konser alanında izdihama neden oldu. Güvenlik güçlerinin yetersiz kaldığı konserde ezilme tehlikesi yaşayanlar oldu.

Konserde en beğenilen şarkılarını seslendiren İsmail YK, 5 Temmuz’da 28 yaşına girdiğini ve doğum gününü Çorumlular ile kutladığını söyledi. Bunun üzerine stadyumu dolduran 15 bine yakın kişi hep bir ağızdan "İyi ki doğdun İsmail" diye bağırdı. Üç sanatçının katıldığı halk konseri gece saat 01.00’e kadar devam etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious