İsmail YK hayranlarının elinden zor kurtuldu

İsmail YK hayranlarının elinden zor kurtuldu.11056
  • Giriş : 19.07.2008 / 10:59:00

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Enerji Verimliliği Projesi kapsamında Sivas’a gelen pop sanatçısı İsmail YK Kongre Müzesi bahçesinde verdiği konserle hayranlarıyla buluştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler ile birlikte uçakla Sivas’a gelen ve Kongre Müzesi yanında sevenleri ile buluşan ünlü sanatçı İsmail YK, seslendirdiği şarkılarla Sivaslıları coşturdu. KRendine özgü tarzı ile ve dansı ile gönüllerde taht kuran İsmail YK, Sivas özlemini giderdiğini ve uzun yıllar sonra kendi memleketinde konser verdiğini belirterek, “Herkes enerji konusunda hassas olmalı. Sivaslı bunun bilincindedir. Sivas’ı ve insanlarını çok seviyorum” dedi. Konser alanını dolduran hayranlarını coşturan sanatçı İsmail YK, “Hemşehrilerim beni biran olsun yalnız bırakmadı. Hepsiyle gurur duyuyorum. İyiki gelip burada konser vermişim. Beni buraya getirenlere teşekkür ederim” dedi.

Kongre Müzesi bahçesini ve duvarlarını dolduran vatandaşlar konserle doyasıya eğlendi. Bazı gençeler ise İsmail YK’nın parçaları eşliğinde dans etti. Konser sonrası arabasına binmek için sahneden inen sanatçı hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı. Hayranlarının yakından görmek istediği sanatçının gömleği de yırtıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*