İsmail YK konserinde izdiham yaşandı

İsmail YK konserinde izdiham yaşandı.8297
  • Giriş : 26.07.2008 / 09:59:00

Güvenlik görevlileri sahneye çıkanları yaka paça dışarı attı, çok sayıda kişi ezilme tehlikesi geçirdi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bolu'da düzenlenen "2. Uluslararası Beyaz Et Festivali'nde sahne alan şarkıcı İsmail YK konserinde olaylar çıktı. Bariyerleri aşan vatandaşları sahnenin önünde çevik kuvvet polisleri engelledi. Sahneye çıkarak İsmail YK'ya sarılmak isteyen bir kişiyle özel güvenlik arasında sahnede kovalamaca yaşandı. Özel güvenlik görevlileri yakaladığı şahsı yaka paça sahneden aşağı indirdi.

Ünlü şarkıcı İsmail YK, Karaçayır Mahallesi'ndeki konser alanında sahne aldı. Zabıta arabasıyla alana gelen İsmail YK, bir süre araçta bekledi. Hayranlarının sevgi gösterisinde bulunduğu şarkıcı, sahneye çıkmadan önce elleriyle yüzünü kapatarak bir süre öyle bekledi.

Sevgi gösterileri arasında sahneye çıkan İsmail YK, kendine özgü dansları ve figürleri eşliğinde söylediği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Konser alanını dolduran binlerce kişi, şarkıcıyı daha yakından görmek için sahnenin bulunduğu tarafa doğru akın edince izdiham oluştu. Çok sayıda kişi ezilme tehlikesi geçirdi. Polis ekipleri ve zabıta görevlileriyle vatandaşlar arasında arbede yaşandı.

Konserin ilerleyen dakikalarında kendini şarkının ritmine kaptıranlar, bariyerleri aşarak sahnenin önüne kadar geldi. Bu esnada bir kişi sahneye çıkarak şarkıcıya sarıldı, başka bir kişi de sahneye çıkarak İsmail YK'ya dokunmak isteyince sahnede kovalamaca yaşandı. Özel güvenlik görevlileri, tuttukları şahsı yaka paça sahneden aşağıya attı. Sahne önünde zabıta ekipleri yetersiz kalınca, çevik kuvvet sahne önünde gelerek fanatikleri durdurmaya çalıştı. Bu esnada ilginç görüntüler oluştu.

Şarkılarıyla kalabalığı coşturan İsmail YK, annelerini kaybeden iki çocuk için sahneden anons yaptı. Ünlü sanatçı, biri bayan iki izleyiciyi sahneye çağırarak kendi şarkısını söylettirdi. Hayranlarının izdihamına rağmen şarkılarını söylemeye devam eden İsmail YK, sahnede yaklaşık 2 saat kaldı. Ünlü şarkıcı, zabıta arabasıyla konser alanından uzaklaşırken fanatik hayranlarının hücumuna uğradı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*