İsmi "Haluk" olanlar F.Bahçe gecesine alınmadı

İsmi
  • Giriş : 13.06.2007 / 13:50:00

Fenerbahçe ile Haluk Ulusoy arasında yaşanan gerilim, Kırıkkale'de ilginç bir yaklaşımla gün yüzüne çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kırıkkale Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği gecede ismi "Haluk" olanlara davetiye gönderilmedi.

Makine Kimya Endüstrisi Düğün Salonu'nda düzenlenen 100. Yıl Balosu'na gelen davetliler sıkı bir kontrolden geçirildi. Özel güvenlik elamanları davetiyeleri tek tek inceledi. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı etkinliğe, "Haluk" ismi taşıyanların gelip gelmediği sıkı bir şekilde kontrol edildi. Kırıkkale Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Sırrı Zengin, yapılan baloda kimlik kontrolü yapıldığını ve ismi 'Haluk' olanları baloya almadıklarını doğruladı.

Geceye 'Haluk' isimini taşıyanlara özellikle davetiye göndermediklerini açıklayan Zengin, Galatasaraylı ya da Beşiktaşlıların bile geceye katıldıklarını belirterek, "Fakat 'Haluk' isimli insanları baloya çağırmadık. 30 kişiden oluşan yönetim kurulumuz bu kararı aldı. Fenerbahçeli dahi olsa 'Haluk' isimli kişilere yönetim kurulu tarafından kota kondu" diye konuştu.
Geceye Kırıkkale Valisi Mustafa Demirer, Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Emniyet Müdürü Salim Akça, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mithat Yedigün, Fenerbahçe Derneği 2. Başkan Cengiz Selci, yönetim kurulu üyesi Atilla Yılmaz, il müdürleri, Fenerbahçe taraftarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious