İspanyol basını: Türkler bunu pahalıya ödedi

İspanyol basını: Türkler bunu pahalıya ödedi.8417
  • Giriş : 21.09.2007 / 11:47:00

İspanya'nın Atletico Madrid takımına 4-0 yenilen Kayseri Erciyesspor için İspanyol basınında, ''Türkler, kazandıkları fırsatlardan yararlanmasını bilemediler ve bunu pahalıya ödediler'' yorumları yer aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

UEFA Kupası 1. tur ilk maçında İspanya'nın Atletico Madrid takımına 4-0 yenilen Kayseri Erciyesspor ile ilgili İspanyol basınında yer alan yorumlarda, ''Türkler, kazandıkları fırsatlardan yararlanmasını bilemediler ve bunu pahalıya ödediler'' denildi.

La Liga'da şimdiye kadar kötü bir oyun sergileyen Atletico Madrid'in Kayseri Erciyesspor maçında da beklenen oyunu ortaya koyamadığını yazan Marca, ''Atletico seyircisi stattan asla memnun ayrılmadı. 4-0 mutlu olmakiçin yeterli bir sonuç gibi görünüyor ama sadece masum ve güçsüz bir Kayseri Erciyesspor karşısında oynamanın şansını iyi kullandı'' yorumunu yaptı.
As gazetesi ise kaleci Yusuf'u sahanın en iyilerinden biri olarak göstererek, farkın çok daha fazla olmamasında tek faktörün kaleci olduğunu ileri sürdü. Gazete ayrıca, Kayseri Erciyesspor'un çok sert Futbol oynamasını eleştirdi.
İspanyol basını, Atletico Madrid'in rakip güçsüz olsa da halen kötü Futbol oynadığı görüşünde birleşirken, El Mundo, ''Atletico farklı yendi ama zevk vermedi'', El Pais ise ''Islıklanarak gelen farklı galibiyet. Zavallı bir Erciyesspor karşısında tatsız bir Atletico vardı'' ifadelerini öne çıkardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious