İşsiz baba dehşet saçtı

İşsiz baba dehşet saçtı.13944
  • Giriş : 08.07.2009 / 17:09:00

Sincan'da işsiz bir baba intihar etmeye kalkıştı ama önce 2 yaşındaki kızını sekizinci kat penceresinden sarkıttı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çin'de bir itfaiye personeli hayatının en zor gününü yaşadı. Sekizinci katın penceresinden babasının sarkıttı iki yaşındaki kızı kurtardı, ardından küçük kız kucağında, babayı durdurmaya çalıştı.

Çin, Sincan bölgesindeki Chengdu yerleşiminde yaşayan 34 yaşındaki Hu Binjun, uzun süredir işsizdi ve bunalım sonucu intihara kalkıştı. Pencereden sarkıttığı kızıyla, üç saat boyunca kurtarma ekiplerini tehdit etti.

Üç saat sonunda dayanamayan 22 yaşındaki itfaiye eri Chen Long, üst katın penceresinden aşağı sarktı ve küçük kızı zorla babasının elinden kurtarmayı başardı, ama iş o kadarla kalmıyordu.

Kızı kucağına alan Long, bu kez pervaza çıkan baba Hu Binjun'u ikna etmeye çalıştı. Hu'nun tekrar içeri girmesini sağlayan Long, kızı da alarak adamın ardından eve girdi.

Kurtarma operasyonun ardından tutuklanan Hu Binjun'ın eşi, sabah erken saatlerde kocasıyla kavga ettiklerini, sinirlenen kocasının yatıştırıcı hap aldığını söyledi.

İsmi verilmeyen küçük kızın ise kolları ve bacaklarındaki zedelenmeler dışında, ciddi bir sağlık sorunun olmadığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*