İşsiz kalınca intihar etti

  • Giriş : 14.03.2007 / 00:00:00

HATAY'ın Dörtyol İlçesi'nde, Delta Petrol şirketinin dolum tesislerinde çalışırken işten çıkartılan işçi 28 yaşındaki Murat Gültekin, ahırda kendini iple tavana asarak yaşamına son verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İlçeye bağlı Kuzuculu Beldesi'nde oturan evli ve 1 çocuk babası Murat Gültekin, sabah evden çıkıp bahçedeki ahıra gitti. Gültekin, burada tavana kendini iple asarak yaşamına son verdi. Gültekin'in cesedini yakınları buldu. Adli tabip ve Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan incelemenin ardından ailesine teslim edilen Gültekin'in cenazesi, belde mezarlığında toprağa verildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken, Gültekin'in bir süre önce çalıştığı Delta Petrol şirketinin dolum tesislerinden 29 arkadaşıyla birlikte işten çıkartıldığı, bu yüzden bunalıma girdiği ileri sürüldü.

6 Mart'ta Gültekin'in işten çıkartıldığı tesislerin işletme müdürü 43 yaşındaki Ömer Cemil Sanal da dövüldükten sonra tabancayla vurularak öldürülmüş, olayla ilgili işçilerden 35 yaşındaki Cenk Uygur cinayet zanlısı olarak tutuklanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious