İşsizlikten bunalan genç kendini yaktı

İşsizlikten bunalan genç kendini yaktı.5797
  • Giriş : 18.09.2006 / 00:00:00

Kocaeli'nin Gebze ilçesine bağlı Güzeller Organize Sanayi Bölgesi bitişiğindeki ormanlık alanda dün yanmış olarak bulunan kişinin kimliği jandarma ekipleri tarafından tespit edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yanan motorun üzerindeki şase numarasından yola çıkarak araştırmasını derinleştiren jandarma, ormanlık alanda çıkan yangın üzerine itfaiye ekipleri tarafından bulunan kişinin 3 aydır işsiz olan Menderes Karaoğlu'na (34) ait olduğunu ortaya çıkardı.

Kendisi ile birlikte yaktığı motorun şase numarasından kişinin kimliğine ulaşan jandarma timleri, Menderes Karaoğlu'nun motorsikletin deposunu anahtarıyla açarak içerden benzin çekerek üstüne dökerek ateşe verdiğini belirledi. Soruşturmayı derinleştiren jandarma timleri, kendini yakarak hayatına son veren Menderes Karaoğlu'nun motor şase numarasından ailesine ulaştı. Korkunç bir şekilde yaşamına son veren Karaoğlu'nun üç aydır işsiz olduğunu tespit eden jandarma timleri, kendisinin yaklaşık olarak bir ay önce de ilaç içmek süretiyle intihara teşebbüs ettiğini öğrendi.

Türkiye'de eşi benzeri çok nadir görülen bir şekilde hayatına son veren Karaoğlu'nun işsizlikten dolayı bir süredir depresyonda olduğu, Gebze Devlet Hastanesi'nde uzun bir süreden beri depresyon tedavisi gördüğü ve yaşamına son vermeden önce eşi Nermin Karaoğlu dahil, tüm yakınlarını arayarak; "Kendimi yakacağım. Hakkınızı helal edin." dediği öğrenildi. Evli ve 3 çocuk babası olan Menderes Karaoğlu'nun Gebze Yenimahalle'de ikamet ettiği ve üç ay öncesine kadar bir şirkette kurye olarak çalıştığı öğrenildi. Jandarma timleri olayla ilgili çok yönlü soruşturmayı sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious