İstanbul BB'de ikinci adam kim olacak?

İstanbul BB'de ikinci adam kim olacak?.28525
  • Giriş : 27.05.2009 / 23:13:00

İstanbul BB Genel Sekreteri Mesut Pektaş'ın izin dönüşüne kadar kendisinin görevlendirileceği bir yer arayışı olduğu ve dönüşte istifasını sunacağı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İBB Genel Sekreteri Mesut Pektaş'ın görevden ayrılacağı ve iki aylık izine ayrıldığı öğrenildi.

İstanbul BB Genel Sekreteri Pektaş'ın izin dönüşüne kadar kendisinin görevlendirileceği bir yer arayışı olduğu ve dönüşte istifasını sunacağı öğrenildi. Mesut Pektaş ile yol ayrımına gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine getirilecek olan ismin Adem Baştürk olduğu ise gündemde yerini aldı. Recep Tayyip Erdoğan'ın belediye başkanlığı döneminde Genel sekreterliğini yapmış olan Baştürk'ün Başbakan'a yakınlığı dikkat çekiyor.

BAŞTÜRK KABUL ETMEDİ!

Öte yandan İBB Belediye Başkanlığı Genel Sekreterliği için Adem Baştürk'te teklif götürüldüğü ve uzun süredir bu teklife hayır cevabının geldiği öğrenildi. Bürokrasiden yorulduğunu iddia eden Baştürk'ün bugüne kadar teklifi geri çevirdiği ancak araya hatırı sayılır kişilerin girmesi ile teklifi kabul ettiği yakın zaman içerisinde bu görevin herkese duyurulacağı öğrenildi.

ADEM BAŞTÜRK KİMDİR?

YEŞİLHİSAR - 1950, Halil - Fatma - İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi - Almanca, İngilizce - Prof.Dr. Çevre Mühendisliği, Dr.İnşaat Yüksek Mühendisi, Öğretim Üyesi - Y.T.Ü. Öğretim Üyesi ve Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Genel Sekreteri - TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı - Evli, 4 Çocuk.

CAFESİYASET.COM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*