İstanbul Belediye, Malatya'ya acımadı

  • Giriş : 01.08.2006 / 00:00:00

Isparta'da bu yıl ilki düzenlenen Davras Kupası Turnuvası'nın ikinci karşılaşmasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile Malatyaspor karşı karşıya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Davras Kupası Turnuvası kapsamında yapılan ikinci maçta Malatyaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a boyun eğdi. Ömer Kürşat Tüfekçi'nin yönettiği maçın ilk yarısı golsüz geçti. Maçın ikinci yarısına Büyükşehir Belediye hızlı başladı. Daha ilk yarının ilk dakikalarında sol çarprazdan ceza alanına giren Cafercan, topu boş pozisyondaki Metin'e verdi. Metin de topu boş kaleye gönderip topu ağlarla buluşturdu: 1-0.

İlk golden sonra Büyükşehir Belediyespor'un atakları hızlanmaya başlarken Malatyaspor, 60'ıncı dakikada penaltı kazandı. Penaltı için topun başına geçen Taner, bu vuruşu değerlendiremedi. Maçın ilerleyen dakikalarında Taner'in ceza sahası dışından vurduğu top direkten döndü.

Tehlikeli ataklarla Malatyaspor kalesini yoklayan Büyükşehir Belediyespor da aradığı ikinci golü 73'üncü dakikada buldu. Bu dakikada İbrahim'in sağ kanattan yaptığı ortaya müthiş bir kafa vuran Volkan, takımını Malatyaspor karşısında 2 farkla öne geçirdi: 2-0

Maçın bu dakikasından itibaren iki takımın çabaları da sonuç vermeyince Davras Kupası Turnuvası'nın ikinci karşılaşması Büyükşehir Belediyespor'un iki farklı üstünlüğüyle tamamlandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious