İstanbul Boğazı'nda korkunç olay

İstanbul Boğazı'nda korkunç olay.10653
  • Giriş : 04.09.2008 / 13:05:00
  • Güncelleme : 04.09.2008 / 12:55:42

İstanbul Boğazı'nda dün korkunç bir olay yaşandı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rumelifeneri'nde 8 ay önce Mcdonald's Restoranlarına lojistik destek veren Serlog Lojistik'in Genel Müdürü Cemal Tayfun Gökhan ile kızı Aylin'in (6) dalgalara kapılıp boğulduğu Kale Mevkii'ndeki kayalıklar bir can daha aldı.

Rumelifeneri'nde geçtiğimiz pazar günü kayalıkların üzeride otururken şiddetli dalganın etkisiyle denize düşerek kaybolan 25 yaşındaki Ömer Küçükkaya'nın ceseti dün akşam saatleri Tarabya sahilinde görüldü.

Alınan bilgiye göre, Küçükkaya, arkadaşları ile gezmek ve serinlemek için Rumeli Feneri-Kale mevkiindeki kayalıklara gitti. Gençlerin kayalıklarda oturduğu sırada denizden büyük bir dalga yükseldi. Üç arkadaş, dalgalarla birlikte denize sürüklendi. Arkadaşları, kayalıklara tutunarak kurtulurken, Küçükkaya'yı dalgalar yuttu.

Jandarma ve sahil güvenlik ekipleri karadan kayalıkları ve denizi arayarak Küçükkaya'ya ulaşmaya çalıştı. Ancak tüm çabalara rağmen gence ulaşılamadı. Dalgıçlar da aşırı poyrazdan dolayı dalgalı denize giremedi. Havanın düzelmesinden sonra yapılan çalışmalarda da gence ulaşılamadı.

Küçükkaya'nın ceseti dün Tarabya sahilinde vatandaşlar tarafından bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*