İstanbul Müzik Festivali biletleri satışta

İstanbul Müzik Festivali biletleri satışta.8041
  • Giriş : 03.05.2008 / 23:56:00

36'ıncı Uluslararası İstanbul Müzik Festivali'ndeki konserlerin biletleri satışa sunuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen ve 6-30 Haziran tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak İstanbul Müzik Festivali'ndeki konserlerin bilet fiyatları, 15 YTL ile 300 YTL arasında değişiyor. Bu yıl da sınırlı sayıda öğrenci bileti satışa sunulacak.

İstanbul Kültür Sanat Dostları üyeleri biletleri yüzde 20-25 oranında indirimli alabilecek.

Sanatseverler, İstanbul Müzik Festivali'ndeki programlara bilet alırken İKSV ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin (ÇYDD) yeni yetişen gençleri kültür ve sanatla buluşturmayı amaçlayan yeni projesi "BitamBiöğrenci" kapsamında, 15 veya 50 YTL'lik bir katkıyla İstanbul Müzik Festivali ve diğer etkinliklere 3 ila 10 öğrencinin ücretsiz katılmasını sağlayabilecek.

İstanbul Müzik Festivali'nin 6 Haziran akşamı Aya İrini Müzesi'ndeki açılış konseri ve ardından Arkeoloji Müzesi bahçesinde gerçekleşecek resepsiyon için de sınırlı sayıda bilet satışa sunuldu.

Biletler, Biletix satış noktaları ile İKSV merkezinden satılmaya başlandı. Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerli olacak.

36. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali program föyü, İKSV binasından veya Biletix perakende satış noktalarından temin edilebilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious