İstanbul polisi beyaz minibüsü arıyor

İstanbul polisi beyaz minibüsü arıyor.9530
  • Giriş : 14.01.2008 / 19:09:00

Polis, "bomba yüklü" şeklinde ihbarı bulunan kirli beyaz renkli Ford minibüsü arıyor .

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'daki muhtemel terör olaylarına karşı teyakkuz durumunda bulunan terör ekipleri, akşam saatlerinde verilen "bomba taşıdığı" şeklinde ihbar edilen kirli beyaz Forda Transporter marka bir minibüs nedeniyle uyarıldı.
Son dönemde özellikle bomba yüklü araçlara karşı teyakkuz durumunda bekleyen ve istihbarat toplayan terör birimleri, İstanbul'da akşam saatlerinde başka bir aracın daha peşine düştü. Kirli beyaz renkli 34 ET 8328 plakalı Ford Transporter marka bir minibüs nedeniyle İstanbul'daki bütün terör ekipleri uyarılarak dikkatli olmaları istendi. Aracın bulunduğu yer ya da gittiği istikamet konusunda herhangi bir bilgi verilmedi.

Polis kaynakları ise, plaka ve modeli belirli olan araç konusunda terör birimlerinin uyarıldığını ve gerekli önlemlerin alındığını belirtti. Özellikle otoyol girişleri, köprüler ve kamu binaları ile kritik bölgelerde tedbirlerin artırıldığını ifade eden polis, bütün terör içerikli konularda olduğu gibi bu ihbarın da çok incelikli olarak takip edildiğini kaydetti.

(CİHAN)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious