İstanbul'da 4 günlük elektrik kesintisi

İstanbul'da 4 günlük elektrik kesintisi.9670
  • Giriş : 14.04.2009 / 12:23:00

Kadıköy'de trafo merkezlerinde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 4 gün elektrik kesintisi uygulanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den (AYEDAŞ) yapılan yazılı açıklamada, Kadıköy İşletme Müdürlüğü'ne bağlı trafo merkezlerinde bakım ve onarım çalışmaları yapılacağı bildirildi.

Buna göre, 18 Nisan Cumartesi günü 09.00-15.00 saatleri arasında Hasanpaşa Mahallesi Uzunçayır Caddesi, Kadıköy Adliyesi C binası, Özel Çağıner Hastanesi, Mirim Çelebi ile Taşocakları, Hürriyet, Mürverih ve Ata sokaklara, 19 Nisan Pazar günü aynı saatler arasında Acıbadem Mahallesi Zeamet, Hürriyet, Taşocakları, Yeniyol ve Avşarbey sokaklar ile Tufan Sitesi ve Doğuş Üniversitesi'nde elektrik kesintisi yapılacak.

Program kapsamında 20 Nisan Pazartesi günü de aynı saatler arasında Fikirtepe Mandıra Caddesi, Özen, Özel, Yüksel, Çınaraltı, Kaya, Niyazibey, Bahçem, Çeşme, Şerfler, Barış ve Sütçüler sokaklar ile Fenerbahçe antrenman tesisleri, Yumurtacı Abdibey Caddesi'ne, 21 Nisan Salı günü Kasr-ı Ali, Mandıra ve Yumurtacı Abdibey caddeleri, Fikirtepe Muhtarlığı, Saadet Han ile Yıldırım, Sevim, İlkyuva, Umut sokaklar ve Devlet Malzeme Ofisi binasına elektrik verilemeyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*