İstanbul'da çöpte bulunan kesik başın sırrı çözüldü

İstanbul'da çöpte bulunan kesik başın sırrı çözüldü.4528
  • Giriş : 27.03.2008 / 08:53:00

Dayaktan bıkan kadının sevgilisiyle plan yapıp kocasını öldürdüğü ve cesedi çöpe attığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çöp konteynerinde bulunan kesik başın sırrı çözüldü. Dayaktan bıkan kadının sevgilisiyle plan yapıp kocasını öldürdüğü ve cesedi parçalara ayırarak çöpe attığı ortaya çıktı.Ümraniye Dudullu Göztepe Caddesi'nde 19 Mart 2008 tarihinde bir çöp konteynerinde kafası olmayan bir erkek cesedi bulunması üzerine polis araştırma başlattı. Kafası bulunamayan cesedin üzerindeki pantolon ve diğer eşyadan yola çıkılarak gerçekleştirilen araştırma sonucunda, cesedin Süleyman Pınar'a (32) ait olduğu belirlendi. Şüpheli görülen Süleyman Pınar'ın eşi Şenay Pınar'ı (29) gözaltına aldı. Pınar ifadesinde cinayeti erkek arkadaşı Selahattin M. (22) yardımıyla işlediğini itiraf etti. Genç kadın sorgusunda şunları söyledi:

DİNLENİP DÖVÜYORDU

"Kocam sürekli beni dövüyordu. Hatta dövmekten yorulunca dinlenip yine dövüyordu. Bir defasında tekme Tokat dövdü ve beni çırılçıplak kapının önüne koydu. Bütün bunlar olurken Selahattin M. ile aramda duygusal bir şey oldu. Olay günü yine dayak yedim. Kocam uyuyunca sevgilimi eve çağırdım. Selahattin M. eşimin kafasına tüple vurarak öldürdü. Panik olmuştuk. Antalya'daki arkadaşımız Mustafa E.’yi çağırdık. Öldürdükten bir gün sonra ceset tanınmasın diye kafasını bıçakla keserek boş bir konteyner içine attık. Diğer parçaları da başka çöp kutularına attık."

Polis, bu bilgiler doğrultusunda Selahattin M. ve Mustafa E.'yi de kısa sürede yakaladı. Genç kadın ve sevgilisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious