İstanbul'da elektrik kesintisi

  • Giriş : 16.07.2008 / 15:37:00

Elektrik kesintisi uygulanacak yerler ve tarihleri şöyle...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'da Sarıyer ve Bakırköy işletme müdürlüklerinde yapılacak tesis ve trafo merkezi bakım onarım çalışmaları nedeniyle bu ilçelere bağlı bazı semtlerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, kesintinin uygulanacağı yerler..

'-18 Temmuz Cuma; saat 10.00-14.00 arasında, Sarıyer ilçesine bağlı Zekeriyaköy Pelikan Park Evleri ve civarı.

-23 Temmuz Çarşamba; saat 01.00-03.00 arasında, Bakırköy ilçesine bağlı C&A Moda Ticaret AŞ, Fahri Korutürk Caddesi'nin bir bölümü, İstanbul Caddesi'nin bir bölümü, Dantelacı Sokak, Hafız Çıkmazı Sokak, İzzet Molla Sokak, Hüsreviye Sokak, Hamam Sokak, Bakırköy Yeraltı Çarşısı, Hatboyu Caddesi'nin bir kısmı, Muhasebeci Sokak, Hallaç Hüseyin Sokak, EVKUR, Adalı Meydan Pasajı, Pelin Pasajı, Marmara Pasajı ve civarı.

-25 Temmuz Cuma; saat 01.00-03.00 arasında, yine Bakırköy'e bağlı C&A Moda Ticaret AŞ, Fahri Korutürk Caddesi'nin bir bölümü, İstanbul Caddesi'nin bir bölümü, Dantelacı Sokak, Hafız Çıkmazı Sokak, İzzet Molla Sokak,Hüsreviye Sokak, Hamam Sokak, Bakırköy Yer Altı Çarşısı, Hatboyu Caddesi'nin bir kısmı, Muhasebeci Sokak, Hallaç Hüseyin Sokak, EVKUR, Adalı Meydan Pasajı, Pelin Pasajı, Marmara Pasajı ve civarı.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*