İstanbul'da elektrik kesintisi

  • Giriş : 06.10.2006 / 00:00:00

Beşiktaş, Avcılar, Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa'da bazı yerlere 8-13 Ekim tarihleri arasında bir süre elektrik verilemeyecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


8 Ekim Pazar 06.00 ile 10.00 saatleri arasında; Arnavutköy'ün tamamı, Ulus Adnan Saygun Caddesi, Akmerkez civarı, K. Armutlu, B. Armutlu, Levent civarı, Oyak Sitesi, Beşiktaş Meydanı civarı, Barbaros Bulvarı, Çırağan Caddesi, Ortaköy civarı, TRT civarı, Ortaköy Dereboyu Caddesi, Balmumcu, Balmumcu Askeriye, Yıldız Posta Caddesi.

Aynı gün 08.00 ile 14.00 saatleri arasında; Avcılar Hadımköy belde sınırları içerisinde kalan tüm yerleşim yerleri ve sanayi tesisleri, Tayakadın, Baklalı, Boyalık, Karaburun, Yassıören, Durusu Park Evleri, Durusu, Yeniköy, Kayabaşı Sanayi Bölgesi, İSKİ Sazlıdere Barajı.

11 Ekim Çarşamba günü, 09.00 ile 14.00 saatleri arasında; Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı, Paşa Çayırı Caddesi, 500 Evler Caddesi, Şehit Mustafa Yeşil Caddesi ve civarı, Şemsipaşa Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Caddesi, Tikveşli Sokak ve civarı, Bağlarbaşı Mahallesi, Bağlar Caddesi, Yeşiltepe Sokak, Bağlarbaşı Caddesi, Sipahiler Caddesi, Laleli Caddesi, Küçükköy Yolu, Suçiçeği Sokak, Adsız Nefer Sokak ve civarı.

Aynı gün ve saatlerde; Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesinin bir kısmı (Selanik Sokak ve civarı), Yıldırım Mahallesinin bir kısmı (Yüzyıl Caddesi, Özer Sokak, Acı Çeşme Sokak, Ali Fuat Başgil Caddesi ve civarı, Şehit Kamil Balkan Caddesi ve civarı, Tan Sokak ve civarı, Doğan Sokak, İlim Sokak ve civarı), Kartaltepe Mahallesinin bir kısmı (Fevzi Paşa Caddesi ve civarı).

13 Ekim Cuma günü 09.00 ile 15.00 saatleri arasında; Bayrampaşa Murat Mahallesinin bir kısmı (Kamil Caddesi ve civarı, Cumhuriyet Caddesi ve civarı, Uluyol, Abdi İpekçi Caddesi, Özdericiler Sanayi Sitesi, Sarı Dökümcüler Sitesi, İşkent Sanayi Sitesi A, B, C Blokları), İsmetpaşa bir kısmı (Yeşil Cami ve civarı, İsmetpaşa Caddesi ve civarı) Yenidoğan Mahallesinin bir kısmı (Atışalan Caddesi ve civarı, Uygur Caddesi ve civarı).

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious