İstanbul'da kanlı 'tuvalet' kavgaları

İstanbul'da kanlı 'tuvalet' kavgaları.12732
  • Giriş : 15.12.2008 / 12:09:00

Büfeci, işyerinin önüne tuvaletini yapmak isteyen 3 kişiyi bıçakladı. Gençlerin alkollü olduğu belirlendi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstanbul sokaklarında eşine az rastlanabilecek olay Beyoğlu'nda gerçekleşti.

İlginç olay şöyle gelişti; Bayram tatilini fırsat bilerek Beyoğlu'na eğlenmeye gelen 8 kişilik arkadaş grubu Kurban Bayramının ilk günü, 8 Aralık tarihinde gece yarısına kadar eğlendi.

Alkol alan arkadaş grubu, saat 02:00 sularında Süslü Saksı Sokakta bulunan Durak Büfenin önüne geldi. Grup, aldıkları alkolünde etkisiyle büfenin önünde tuvalet ihtiyacını gidermek istedi.

ÇILGINA DÖNEN BÜFECİ 3 KİŞİYİ BIÇAKLADI

Büfeci, işyerinin hemen önünde park etmiş otomobillerin arasına giren 8 kişilik bir grubun tuvalet ihtiyacını gidermek istediğini görünce duruma müdahale etti. Gruba, sokak ortasında tuvalet ihtiyaçlarını gideremeyeceklerini söyledi. Alkollü arkadaş grubu büfecinin sözlerine aldırış etmeden tuvalet ihtiyaçlarını gidermeye devam etti ve grup üyelerinden biri büfeciye “sana ne oluyor, sen işine bak” deyince tartışma başladı.

Tartışma sırasında çılgına dönen Büfeci İsmail Cem Ç., eline geçirdiği ekmek bıçağı ile alkollü gruba saldırdı, Osman Y., Hüseyin M. ve Zeki K.'yi kalçasından bıçakladı.

Alkollü grup üyelerinin diğerleri ise bıçaklanan arkadaşlarını yaralı olarak bırakarak Tarlabaşı'nın ara sokaklarına kaçtı. Büfeci tarafından bıçaklanan 3 genç çevredeki esnafın yardımı ile Taksim İlkyardım Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

BÜFECİ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine gelen polis ekibi Büfeci İsmail Cem Ç.'yi gözaltına aldı. Polis merkezine götürülen büfeci ve bıçaklanan üç genç birbirlerinden şikayetçi oldu. Bu ilginç olay polis raporlarına tuvalet ihtiyacı yüzenden çıkan “bıçaklı yaralama” olarak geçti.

İSTANBUL'UN KANLI 'TUVALET' KAVGALARI

İstanbul'da kanla biten tuvalet kavgalarının ilk 2003 yılında Fatih Kapalıçarşı'da çıkmıştı. Olayda 3 kişi ölmüş, 4 kişi de yaralanmıştı.

İkinci Tuvalet Kavgası ise 2006 yılında Zeytinburnu'nda yaşanmıştı. 3 şehir magandası, düğün salonunun tuvaletini kullanmalarına izin vermeyen iki kardeşi bıçaklamıştı. Saldırganlar kaçmış, iki kardeş ise hastanede can vermişti.

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*