İstanbul'da kundaklamalar sürüyor

İstanbul'da kundaklamalar sürüyor.13449
  • Giriş : 21.12.2007 / 11:53:00

Park halindeki araçlar kundaklanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Beyoğlu ve Şişli'de ateşe verilen araçlardan sonra bu gece de Beşiktaş ve Bağcılar'da 4 araç kundaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş, Hüsrev Gerede Caddesi, Muradiye Bayırı Sokak'ta bulunan biri lüks jeep olmak üzere 3 araç, kundaklandı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Vatandaşlar, yangını kendi imkanlarıyla söndürmeye çalışırken, itfaiye ekiplerinin gelmesi ile yangın kısa sürede söndürüldü. Araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Jeep'in sahibi Sibel Oymak, "Buraya misafirliğe geldik. Bağrışmaları duyduk, aşağı baktığımızda araçlar alev alev yanıyordu. Komşular, araçların 3 kişi tarafından yakıldığını ve şahısların koşarak, kaçtıklarını söyledi" dedi.

Aracı yanan bir başka vatandaş ise, "Bizi niye çekiyorsunuz? Yanan araçları çekin" diyerek olaya tepki gösterdi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Kağıthane'de 12, Beyoğlu ve Şişli'de ise 2 araç kundaklanmıştı.

BAĞCILAR'DA KUNDAKLANAN BİR OTOMOBİLDE MADDİ HASAR OLUŞTU

Bağcılar'da kundaklanan bir otomobilde maddi hasar meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Kirazlı Mahallesi Nalan Sokak'ta park halinde bulunan 34 PJC 19 plakalı otomobil, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce üzerine yanıcı madde dökülerek ateşe verildi. Vatandaşlarca söndürülen otomobildeki yangında, maddi hasar meydana geldi. Beşiktaş'ta da dün gece 3 araç kundaklanmıştı

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious