İstanbul'da kundaklanan kundaklanana

  • Giriş : 14.06.2006 / 00:00:00

Bağcılar ve Bahçelievler'de TIR ve otomobil, Kağıthane'de ise bir banka şubesi molotof kokteyli atılarak kundaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'da molotof kokteylli saldırılar yeniden başladı. Bağcılar'da yüklü bir TIR, Bahçelievler'de park halindeki bir otombil kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce molotof kokteylleriyle ateşe verilirken, Kağıthane'de de Yapı Kredi Bankası'na molotoflu saldırı gerçekleştirildi.

Kağıthane Çağlayan Vatan Caddesi üzerinde bulunan Yapı Kredi Bankası Şubesi'ne kar maskeli kişilerce molotof kokteyli atıldı. Bankanın tabelasında yanma meydana gelirken, yangın, büyümeden vatandaşlarca söndürüldü. Bağcılar Kirazlı Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde ise park halindeki 34 SYP 33 plakalı yüklü bir TIR'a kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce molotof kokteyli atıldı. TIR, alev alev yanmaya başlayınca vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen itfaiye ekiplerince yangın tırın dorsesine sıçramadan söndürüldü.

Bahçelievler Soğanlık Mahallesi Kemal Paşa Caddesi üzerinde de TIR'a yapılan saldırıyla eş zamanlı olarak, 34 UNE 51 plakalı park halindeki otomobil, ateşe verildi. İtfaiye ekiplerince söndürülen otomobil ve TIR'da büyük çaplı maddi hasar meydana geldi.

Polis molotof kokteylli saldırılarla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious