İstanbul'da okullar yarın da tatil

İstanbul'da okullar yarın da tatil.14933
  • Giriş : 05.10.2008 / 18:42:00
  • Güncelleme : 05.10.2008 / 18:14:04

İstanbul'un kurtuluşu nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar tatil. Öğrenciler 10 gün tatil yapmış olacaklar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıl dönümü dolayısıyla yapılacak tören ve kutlamalar sebebiyle 6 Ekim pazartesi günü bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, kentin çeşitli yerlerinde yapılacak tören ve etkinlikler kapsamında, pazartesi günü Fatih'teki Vatan Caddesi'nde tören düzenlenecek.

Tören nedeniyle Vatan Caddesi ve bu caddeye çıkan bütün yollar ile Hal Yolu bitimi-E-5 Karayolu Cevizlibağ-Tünel Sapağı'ndan itibaren Vatan Caddesi-Lahor Meydanı'ndan Aksaray Metro İstasyonu'na kadar geliş ve gidiş istikameti, saat 07.00'den tören bitimine kadar trafiğe kapatılacak.

Bu nedenle D-100 Karayolu'ndan Vatan Caddesi'ne gelecek sürücüler, Haliç Tüneli- Edirnekapı-Fevzipaşa Bulvarı-Aksaray güzergahını ya da Haliç Tüneli ve Ayvansaray ışıklarından Balat Yolu'nu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini, E-80 Karayolu'ndan gelenler Milliyet Gazetesi karşısından TEM yönünü, Sahil Yolu'nu tercik edecek olanlar da sahil güzergahından Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci yönünü kullanabilecek.

Fatih'teki hastanelere gelecek olan ambulans ve diğer araç sürücülerinin de Vatan Caddesi yerine sahil yolunu tercih ederek Samatya'dan ya da Haliç Ekmek önünden Ulubatlı Köprüsü'nü takiben Topkapı Tünel içinden Millet Caddesi'ni, Fatih'ten gelecek olanların da Atatürk Bulvarı-Aksaray-Millet Caddesi güzergahını kullanması gerekecek.

ZAMAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*