İstanbul'da şiddetli yağmur etkili

İstanbul'da şiddetli yağmur etkili.15425
  • Giriş : 12.02.2009 / 08:54:00

Gece yarısından itibaren İstanbul sathında etkili olan yağmur aralıksız sürerken, alçak kesimlerde su birinkileri oluştu. Yağmur nedeniyle maddi hasarlı bir çok trafik kazası meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gece yarısından itibaren İstanbul sathında etkili olan yağmur aralıksız sürerken, alçak kesimlerde su birinkileri oluştu. İstanbul'u etkisi altına alan yağışlı hava, trafik kazalarını da beraberinde getirdi. Yağış nedeniyle karayollarında küçük hasarlı bir çok kaza meydana geldi.

GECE BOYU ETKİLİ YAĞIŞ

İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmur, aralıklarla sabaha kadar devam etti. Etkili yağış, İstanbul'un özellikle Avrupa yakası ile boğaz çevresinde etkili oldu.

İsanbul'un Avrupa yakasında akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmur, İstanbul genelinde sabaha kadar aralıklarda devam etti. Sabah saatlerinde işyerlerine gitmek için evlerinden çıkan vatandaşlar, yağış nedeniyle zor anlar yaşadı. Islanmak istemeyen vatandaşlar, otobüs duraklarına sığındı. Şemsiyesi olmayan vatandaşlar da ellerindeki çanlalarla yağmurdan korunmaya çalıştı.

KADIKÖY'DE KAZA: 1 YARALI

Kadıköy'de meydana gelen kazada 1 kişi, otomobil içinde sıkıştı.

Edinilen bilgiye göre olay Kadıköy, Kayışdağı Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre kaza, İsmet Yaral'ın kullandığı 34 USP 91 plakalı sebze yüklü kamyonun, Necati Gürbüz'ün kullandığı 34 NCT 03 plakalı aracın yoluna girmesi üzerine yaşandı. Kazada araç içinde sıkışan Necati Gürbüz'ün eşi Hatice Gürbüz, yaklaşık 20 dakika süren bir çalışmanın ardından kurtarılabildi. Gürbüz, Özel Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılarak, tedavi altına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*