İstanbul'da trafik kazaları...

İstanbul'da trafik kazaları....12386
  • Giriş : 25.02.2006 / 00:00:00

İstanbul'da gece boyunca devam eden yağışa sürücülerin alkollü olması da eklenince kazalar kaçınılmaz oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kazada bir kişi cipin altında kalarak yaralandı. Cipin altında sıkışan şahıs arkadaşlarının ve polisin yardımıyla kurtarıldı. Yaralının cipin altından çıkarılmasından sonra 3 arkadaşın birbirine sarılarak ağlaması dikkat çekti. Cipin içinden çıkan bira şişeleri, kazanın nedenini gözler önüne serdi. Kağıthane'de de kaygan zemin ve alkolün sebep olduğu bir kaza meydan geldi. Bariyerlere çarpan otomobilin sürücüsü yaralanırken otomobilin içinden çok sayıda bira şişesi çıktı.
Beyoğlu Gümüşsuyu Caddesi üzerinde 34 Z 7903 plakalı cipin parka uçmasıyla sonuçlanan kaza şöyle meydana geldi: Zeminin kaygan olması nediniyle kontrolden çıkan cip, Gümüşsuyu Parkı'na uçtu. Ağaçlara çarparak ters dönen cipin içinde bulunan biri kadın 3 kişiden birisi cipin altında kaldı. Arkadaşları gözyaşları içinde şahsı kurtarmaya çalıştı. Polisin de yardımıyla cipin altından çıkarılan yaralı şahıs ilk önce arkadaşlarına sarıldı.

Yaralı, olay yerine gelen ambulansla Taksim İlkyardım Hastanesi'ne kaldırıırken, cipin sürcüsü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Cipin içinden çok sayıda bira şişesi çıktı.

Kağıthane Piyalepaşa Bulvarı üzerinde ise 34 AD 6825 plakalı otomobil bariyerlere çarptı. Kazada otomobilin sürücüsü hafif yaralandı. Uzun süre otombilden inmeyen yaralı, daha sonra polis otosuna binerek Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Bu otomobilin içinde de çok sayıda bira şişesine rastlanıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious