İstanbul'da UEFA trafiğine dikkat!

İstanbul'da UEFA trafiğine dikkat!.16962
  • Giriş : 20.05.2009 / 20:14:00

Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda bu akşam oynanacak UEFA Kupası final maçı için bazı yollar trafiğe kapatıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mesai saatinin de sona ermesiyle birlikte belli bölgelere gidecek olan İstanbullular yoğun bir trafikle karşılaşabilir. İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Shakhtar Donetsk-Werder Bremen takımları arasında oynanacak UEFA Kupası final maçı nedeniyle trafikte bazı düzenlemeler yaptı. İşte kapatılan yollar...

-Şükrü Saraçoğlu Stadyumu batı tarafındaki Recep Peker Caddesi çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.

-E-5 Otoyolu'nun Kızıltoprak istikametinde Hasanpaşa çıkışından sonra genel trafiğe kapatılırken; Taşköprü Caddesi'nin Kızıltoprak yönüne Bağdat Caddesi'ne bağlanan kısmının Recep Peker Caddesi kesişme noktasına (THY Kavşağı) kadar tek yönlü olarak trafiğe kapalı tutulacak.

-Taşköprü Caddesi'nden Kadıköy yönüne ''U'' dönüş ve tek şerit olmak üzere E-5 Otoyolu Boğaziçi Köprüsü istikametine giriş yapılabilirken; Recep Peker Caddesi ve Bağdat Caddesi'nin trafiğe kapalı bölümü içerisinde kalan Kör Dere Sokağı da resmi araçlar dışında trafiğe kapalı olacak.

Alternatif yollara ise şunlar; ''Otosan köprüden stad istikametine gelecekler, minibüs yolunu Söğütlüçeşme Caddesi'ni takiben Rıhtım Caddesi istikametine yönlendirilecek.

Bağdat Caddesi'nden gelip Stad arkasından sahile gitmek isteyenler, stad arkası E-5 katılımdan tekrar minibüs yolu ve E-5 güney yolu güzergahını kullanarak sahile yönlendirilecek.'

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*