İstanbul'da yasak aşk cinayeti

İstanbul'da yasak aşk cinayeti.9054
  • Giriş : 06.06.2008 / 23:57:00
  • Güncelleme : 06.06.2008 / 23:32:54

15 yıllık eşini kahveci Aziz Algan ile basan Abdullah Türköz çılgına döndü. Karşılıklı bıçaklar çekildi. Kanlı düelloda Türköz, Algan’ı 11 bıçak darbesiyle öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstanbul Gaziosmanpaşa Yunus Emre Mahallesi, bir yasak aşk cinayetine sahne oldu. Abdullah Türköz’ün (40) eşi Nermin Türköz (30), bir süre önce evlerinin karşısındaki akrabalarına ait kahvehanede çalışan Aziz Algan (23) ile tanıştı. İkili arasında ilişki başladı. Geçtiğimiz salı günü eşini işe, 3 çocuğunu okula gönderen anne Türköz evde yalnız kaldı. Genç kadın, sevgilisini çağırmayı planlarken bir oğlu okuldan erken döndü. Türköz, çocuğunu oyun oynaması için dışarı gönderip sevgilisini çağırdı. Eve birinin geldiğini gören oğul ise babasını arayıp durumu anlattı. Abdullah Türköz, kapıyı kırıp eve girdiğinde eşi ile sevgilisini bastı. Öfkeli koca bıçağını çekti, Algan da yine bıçağa sarıldı. Nermin Türköz ise dışarı kaçtı. Yaşanan kavgada Abdullah Türköz, Algan’ı 11 bıçak darbesiyle öldürdü.

ONDAN SOĞUDUM

Linçten korkan Türköz çatıya çıktı ve polisi arayıp teslim oldu. Nermin Türköz kahveci aşkıyla gizli gizli görüştüğünü, eşinden soğuduğunu ve artık onu sevmediğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious