İstanbul'da yine bariyer dehşeti

  • Giriş : 10.03.2007 / 00:00:00

Fatih'te, yol ayrımındaki bariyere çarpan otomobil ikiye ayrıldı. Otomobilde sıkışan sürücüyü itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sürücü Murat Düzenli (24) ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Yaralının durumunun ciddi olduğu ve hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Alınan bilgilere göre kaza, saat 12:00 sıralarında Hal Yolu Vatan Caddesi Cevizlibağ yol ayırımında meydana geldi. Aksaray istikametine seyreden Murat Düzenli'nin kullandığı 34 YOV 56 plakalı otomobil, Vatan Caddesi Cevizlibağ yol ayırımında aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobil ortadan ikiye ayrıldı. Araçta sıkışan sürücü Murat Düzenli'yi itfaiye ekipleri ve sağlık ekipleri dikkatli çalışma sonucu çıkarmayı başardı. Yaralı Düzenli, ambulansa konularak Vakıf Gureba Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede yoğun bakıma alınan Düzenli'nin hayati tehlikesinin bulunduğu ve yaşam mücüdelesi verdiği öğrenildi.

Kaza sonrası kaza yapan otomobili görenler şaşkınlık yaşadı. Bariyerin ikiye böldüğü otomobil çekiciye alınırken tamamen ikiye ayrıldı. Kaza nedeniyle Vatan Caddesi'nde trafik iki yönde de durma noktasına geldi. Yolu açmaya çalışan çok sayıdaki polis ekibi, bilinçsiz sürücülerin kazayı seyretmesi nedeniyle yolu açmakta zorlandı. Çekiciyle kaza yapan aracın kaldırılması ve polis ekiplerinin çalışmaları sonucu trafik akışı normale döndü.

Kaza yapan otomobil sürücüsü Murat Düzenli'nin özel bir firmada satış temsilcisi olarak çalıştığı öğrenildi. Kaza yapan ve tamamen kullanılamaz hale gelen otomobilin de bu şirkete ait olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious