İstanbul'dan Travis geçti

İstanbul'dan Travis geçti.12030
  • Giriş : 28.06.2008 / 20:31:00

Dünyaca ünlü sanatçı Travis, dün akşam müzikseverlere unutulmaz anlar yaşattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakin ve Mor ve Ötesi'nden sonra sahneye çıkan ve ilk kez Türk hayranlarıyla buluşan Travis, eğlenceyi doruk noktasına çıkardı.

İngiltere'nin kült punk rock grubu New Model Army büyüleyen performansıyla festivale noktayı koydu.

Binboa Vodka tarafından CTP organizasyonu ile düzenlenen "Binboamania" dün akşam gerçekleşti.

Müzik severlerin yoğun katılım gösterdiği ve saat 16:00'dan itibaren eğlencenin giderek yükseldiği festivalde, Sakin ve Mor ve Ötesi'nin performanslarından sonra sahneye çıkan Travis, İstanbul'da sahne alan yıldızlar kervanına katılmış oldu.

Travis'in uzun süre hafızalardan silinemeyecek performansının ardından New Model Army, hayranlarına muhteşem bir perfomans sundu.

Billetlerin 67,5 YTL'den satıldığı ve yaklaşık 7 bin kişinin katıldığı festivalde coşku hiç dinmedi. Travis sahnedeyken seyirciler gruba olan hayranlıkları gösteren pankartlar açtılar, ayrıca "Why doesn't always rain on me" şarkısında hayranları şemsiye açarak gruba eşlik etti.

Travis'in ardından sahneye çıkan New Model Army 25 yıllık deneyimiyle sunduğu performans ile hayranlarını büyüledi. Mor ve Ötesi'nin solisti Harun sahnede New Army Army ile düet yaptı.

New Model Army'nin solisti Justin konser bitiminde seyircilerinden koşarak kendini Parkorman'ın havuzuna attı. Justin Sullivan'a havuzda Mor ve Ötesi'nden Burak Güven eşlik etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious