İstanbullunun iki gün trafik çilesi

  • Giriş : 28.04.2007 / 00:00:00

İstanbul'da bugün Kadıköy'de, yarın Çağlayan'da miting var. Bu sebeple bazı caddeler trafiğe kapatılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kadıköy İskele Meydanı'nda bugün yapılacak miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Saat 10.00'dan itibaren miting bitimine kadar, Rıhtım Caddesi ile Boğa Meydanından Rıhtım Caddesine kadar tüm yollar trafiğe kapalı olacak.rgahı

Pazar günü Kağıthane Çağlayan Meydanı'nda 29 Nisan Pazar günü düzenlenecek miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, pazar günü düzenlenecek miting dolayısıyla saat 07.30'dan itibaren miting bitimine kadar trafiğe kapatılacak yollar şöyle:

Darülaceze, Piyalepaşa, Çağlayan Vatan, Kağıthane, Dr. Cemil Bengü, İzzet Paşa, Abide-i Hürriyet, 28 Nisan, Halide Edip Adıvar ve Fevzi Çakmak caddeleri ile Feriköy Kasap, Akar, Eğitim, Ayazma, Gürun ve Fırın Arkası, Fırın Aralığı, Çınar, Çağlayan Top Sahası Yanı, Egemen, Yurt, Kanarya, Zafer, Yavuz, Avcılar, Yeniyol ve İdil sokaklar. Kasımpaşa'dan Piyalepaşa Bulvarına katılım, Çağlayan Piyalepaşa Bulvarına katılım, Okmeydanı Piyalepaşa Bulvarından Çağlayan istikametine katılım, D-100'den Çağlayan katılımı, D-100'den Kasımpaşa katılımı, Vatan Caddesi Çağlayan çıkışı, Mecidiyeköy'den Çağlayan'a gidiş Kuştepe ışıklar, Şişli istikametinden Çağlayan'a gidiş Hürriyet Tepe ışıklar, Kağıthane Caddesinden Çağlayan'a çıkış, Okmeydanı Kavşağından Darülaceze Caddesine çıkış, TEM'den Darülaceze Caddesine geliş, Piyalepaşa Darülaceze gelişi, Perpa Darülaceze gelişi, Gürsel Mahallesi gelişi, Halide Edip Caddesi Şişli gelişi ve Şişli'den Çağlayan'a geliş.

-ALTERNATİF YOLLAR-

Açıklamada, sürücülerin kullanabilecekleri alternatif yollar da belirtildi. Buna göre, Kasımpaşa'dan Çağlayan yönüne gidecekler Okmeydanı ve Kağıthane istikametini, Okmeydanı'ndan Piyalepaşa yönüne gidecekler Haliç Hasköy istikametini, D-100'den Çağlayan ve Piyalepaşa Bulvarına gidecekler Okmeydanı-Mecidiyeköy-Balmumcu istikametini, Kağıthane'den Çağlayan yönüne gidecekler Okmeydanı-Sütlüce-Çeliktepe-Gültepe istikametini, Vatan Caddesinden Çağlayan istikametine gidecekler Kağıthane-Gülbağ-Mecidiyeköy istikametini, Mecidiyeköy'den Çağlayan yönüne gidecekler E-5 veya Şişli yönünü, Şişli'den Çağlayan yönüne gidecekler E-5'den Mecidiyeköy-Kuştepe-Dereyolu istikametini, Okmeydanı'ndan Mecidiyeköy'e gidecekler E-5 istikametini, TEM ve Okmeydanı'ndan Şişli istikametine gidecekler de Haliç veya Mecidiyeköy istikametini kullanabilecekler.

Ayrıca yarın yapılacak 37. Valilik Kupası Büyük Erkekler Kros Yarışları finalleri için de Pazar günü saat 09.30'dan itibaren Taksim Atatürk Anıtı-Gümüşsuyu-Tophane-Karaköy-Galata Köprüsü- Eminönü-Sirkeci-Meseret Caddesi-Cağaloğlu-Valilik binası güzergahı da yarış bitimine kadar kapatılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious