İstanbul'da yol durumu!

  • Giriş : 13.03.2007 / 00:00:00

Avrupa’dan Anadolu’ya geçişlerde birinci köprü girişinde trafik yoğunluğu en üst seviyeye ulaştı. Buradaki yoğunluk Zincirlikuyu’ya kadar uzanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Köprü üzerinde yoğunluk aynı seviyede devam ederken köprü çıkışında trafiğin biraz rahatladığı görülüyor. İkinci köprü girişinde trafik akışı Karanfilköy’den itibaren hafif yoğunlaşmaya başlıyor. Köprü üzeri ve çıkışında trafik akıcı seyrediyor.

Anadolu’dan Avrupa’ya geçişlerde ise birinci köprü girişindeki tıkanma Altunizade’ye kadar sirayet etti. Birinci köprü üzeri akıcıyken, köprü çıkışında ve devamında trafik Okmeydanı’na doğru hafif yoğunlaşıyor. İkinci köprü girişindeki trafik sıkışıklığı Kavacık’a kadar uzanıyor.

Barbaros Bulvarı’ndan birinci köprüye katılımda da trafik yoğunluğu artmaya başladı..

E-5’te Mecidiyeköy istikametine Ayvansaray’da başlayan trafik yoğunlaşması Okmeydanı’nda en üst seviyeye ulaşıyor. Darülaceze önü ve Çağlayan’da trafik akışı en alt seviyede seyrediyor. Mecidiyeköy’de ise trafiğin daha akıcı olduğu görülüyor.

Gültepe-Levent arasında trafik yoğunluğu en üst seviyeye ulaştı.

Sahil yolunda ise Ataköy-Yenikapı-Eminönü ve tesr istikametinde trafik hafif yoğunluşmaya başladı. Özellikle Ataköy Marina mevkinde trafik yoğunluğu daha da artıyor.

E-5 üzerinde Avcılar-Ambarlı arası her iki yönde ve E-5 Kozyatağı Anadolu yönüne yoğun gözlemleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious