İstanbul'un Ataşehir'de kavga ölümle bitti

İstanbul'un Ataşehir'de kavga ölümle bitti.8144
  • Giriş : 01.03.2009 / 09:59:00

İstanbul'un Ataşehir semtinde çıkan kavgada, 2 kişi silahla öldürüldü, 2 kişi de yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yenisahra Fatih Ceddesi'ndeki bir büfeden çıkan Ferhat A. (28), bu sırada büfeye giren Zafer Aydın (30) ile çarpıştı. Bunun üzerine Fehat A. ve Zafer Aydın arasında çıkan tartışma, kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu sırada olayı gören Aydın'ın kardeşi Oktay Aydın (25) ile arkadaşları Selim Uzun ve Şakir Uzun da kavgaya karıştı.

"Sivil polis" olduğunu ve kendisinden uzak durmalarını söylediği iddia edilen Ferhat A, belinden tabancasını çıkararak Aydın kardeşler ile Selim ve Şakir Uzun'a ateş açtı.

Olayda, vücutlarının çeşitli yerlerine kurşun isabet eden yaralılardan Zafer Aydın, Selim Uzun ve Şakir Uzun Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma, Oktay Aydın ise Göztepe Eğitim ve Araştırma hastanelerine kaldırıldı.

Başından vurulan Zafer Aydın ile göğsünden ağır yaralanan kardeşi Oktay Aydın, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yaralılardan karnından vurulan Şakir Uzun'un hayati tehlikesinin devam ettiği, Selim Uzun'un ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu arada, ölen ve yaralananların Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen yakınları ile hastane görevlileri arasında kavga çıktığı ve olaya polisin müdahale ettiği bildirildi.

Gözaltına alınan Ferhat A. polis merkezine götürülürken, olaya ilişkin soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*