İşte Alex'in son durumu!

İşte Alex'in son durumu!.10569
  • Giriş : 13.08.2007 / 21:40:00

Ligin ilk maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında forma giymeyen Alex De Souza'nın sakatlığında bir gelişme yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Alex De Souza, Anderlecht maçında büyük ihtimalle forma giyecek. Pubis sakatlığı yüzünden takımın Avusturya kampına katılmayan daha sonra Süper Kupa finalinde üst adelesinden sakatlandığı için ligin ilk maçında İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında forma giymeyen Alex De Souza, Anderlecht maçında büyük ihtimalle forma giyecek.

Fenerbahçe sağlık ekibinin yoğun bir şekilde tedavisini sürdürdüğü Brezilyalı yıldızdan gelen ilk raporlar, Alex'in Anderlecht maçında oynamasına bir engel oluşturmadığı yönünde.

Süper Kupa finalinden bu yana takımdan ayrı olarak çalışan Alex'in bu akşam antrenmanı öncesi son kontrolü yapılacak ve ardından Anderlecht maçında oynama ihtimalı yüksek olan bu futbolcu için kesin karar verilecek. Öte yandan Pubis sakatlığı sebebiyle uzun süre tedavi gören Alex'in bu sakatlığı büyük ölçüde atlattığı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious