İşte Anavatan'ın tam aday listesi

İşte Anavatan'ın tam aday listesi.12621
  • Giriş : 04.06.2007 / 19:50:00

ANAVATAN Partisi'nin, Yüksek Seçim Kuruluna verdiği aday listesi belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İllere göre adayların sıraları şöyle:

Adana:

1-NAMIK AKAY
2-İLKER GEZERŞEN
3-HÜSEYİN GÜLER
4-ADNAN GÜLERYÜZ
5-HATİCE NAZLI YAKICI
6-NURİYE KIVANÇ SATAR
7-ÖZDEN GÜLMEN
8-ZUHAL ANDER
9-MUHAMMET SEDAT KOLCUOĞLU
10-MEHMET SERT
11-BASRİ AYDIN
12-BİRSEN GÖVDELİ
13-SONGÜL NAVRUZ
14-HATİCE SEHER TÜRKMENOĞLU

Adıyaman:

1-MAHMUT BOZKURT
2- Boş
3- Boş
4- Boş
5- Boş

Afyon:
7 sıra boş

Ağrı:

1-KASIM BULAN
2-SABRİ ERİN
3-SÜHEYLA KANDEMİR
4-ARİF OKAN ÖZBEK
5-ENGİN GÜLVEREN

Amasya:

1-MUHARREM KOL
2-FAHRETTİN POLAT
3-MEHMET CEBE

Ankara 1. Bölge:
12 sıra boş
13-NURAY KILIÇ
14-Boş
15-Boş

Ankara 2. Bölge:
11 sıra boş
12-ASLI CANPOLAT
13-Boş
14-Boş

Antalya:

1-İSA AKDEMİR
2-ALİ RIZA ÖNER
3-MEHMET ÖZGEN
4-AHMET CAN
5-HASAN EROĞLU
6-ŞERİFE ALTINKAN
7-TİMUR MURAT İNANÇ
8-CUMALİ AYGÜNEŞ
9-FEVZİ ÇELİK
10-ALİ ÖZEN
11-GÜLSÜM EMEL YETKİN
12-ŞULE ÇELİK
13-HÜKMET ŞEKER

Artvin:

1-KUTLAY TOPÇUOĞLU
2-TANJU ÇALIŞKAN

Aydın:

1-ÖNDER NALINCI
2-SAADET YAVUZ
3-MEHMET ONURSAL
4-HALDUN TÜRKŞEN
5-AYŞEN OLGUN
6-MEVLÜT KORKMAZCAN
7-FERİDE KAYHAN
8-MELİKE ELİTAŞ ERTUĞRUL

Balıkesir:

1-CENK TUNÇSİPER
2-İSMAİL KABA
3-MEHMET MÜJDAT SOYLU
4-VERDA BAYRAKTAR
5-MUALLA KARAGÖZ
6-FUNDA EKMEKÇİOĞLU
7-ALİ SAMİ AKKAŞ
8-NÜKET ASLAN

Bilecik:

1-VEYSEL KOÇAK
2-Boş

Bingöl:

1-FERİT ARAS
2-AYSUN DALMIŞ
3-LEVENT KARAÇAM

Bitlis:

1-MENDERES CEMALOĞLU
2-AYNUR BARUT
3-HÜSEYİN KELEŞ
4-ELVAN ÖZBAYRAK

Bolu:

1-Boş
2-EMİNE DAVARCIOĞLU
3-BAYRAM AKDERE

Burdur:
3 sıra boş

Bursa:
16 sıra boş

Çanakkale:

1-İBRAHİM AYDIN
2-BÜLENT İMREN
3-NAİL BABACAN
4-YASEMİN ÖZBEK

Çankırı:
3 sıra boş

Çorum:

1-FİGEN HURİGÜL CIRIL
2-Boş
3-Boş
4-Boş
5-Boş

Denizli:

1-MUSTAFA GÜRBÜZ
2-CENGİZ HÜSÜNBEYİ
3-FATMA ÖZGÜL BULGUR
4-HATİCE BİLGE YÜCETÜRK
5-ONUR AKIN
6-İBRAHİM ÇELEBİOĞLU
7-GÜNAY BEYTER

Diyarbakır:

1-MUHSİN KOÇYİĞİT
2-SEDAT BAYHAN
3-ŞEMSETTİN HİLLEZ
4-MUSTAFA COŞKUN
5-ADİL KOYUN
6-FESİH YILDIZ
7-NEVZAT BİNGÖL
8-BURHAN ALTAY
9-BİLSEN CİNGİZ
10-KERİMAN GÖZALAN

Edirne:

1-MEHMET SERİN
2-HANİFE GÜL ERCAN
3-MÜNİR AYDIN
4-GÜNER SIRTOVA

Elazığ:

1-MURAT TOKGÖZ
2-ASIM SEYREK
3-HAMİ ÇETİNTAŞ
4-HAKİME GÜLLÜ
5-RECEP ÜNAL

Erzincan:

1-SEVDA BAYRAM
2-UFUK BOZER
3-Boş

Erzurum:

1-A.VAHİT BİNGÖL
2-Y.HANDAN BAKBAK ÖZDEMİR
3-SELAHATTİN ÇAKMAK
4-TEMEL AKTAŞ
5-BAHATTİN KARASU
6-TURAN TANAS
7-NEZİHE TATAR

Eskişehir:

1-NİHAL DOĞRUÖZ
2-NİYAZİ ÇETİN
3-MEHMET BAHÇECİK
4-PEMBEGÜL ÖZAYDEMİR DEMİR
5-TANER SAYILIR
6-HANİFE YILDIRIM

Gaziantep:

1-MESUT UZUN
2-REŞAT ÖZBERK
3-MEHMET SALİH BAYTEKİN
4-İMAM DEMİR
5-ALİ DELİPALTA
6-AHMET YAVUZ
7-HASAN ŞAHİN KARACAOĞLU
8-NERGİZ HAYDARGİL
9-MEHMET ALPASLAN
10-AHMET KARADUMAN

Giresun:

1-MUAMMER USTA
2-SALİM BODUR
3-HASAN AYDIN
4-AYŞE OVALIOĞLU
5-ERDOĞAN TÜRKOĞLU

Gümüşhane:

1-HATUN ŞARLIOĞLU
2-ÖZLEM BOSTAN

Hakkari:

1-SABRİYE NESRİN MUNGA
2-KAZIM DEDE BOZDOĞAN
3-HASAN HÜSEYİN YÜCE

Hatay:

1-ZÜHEYİR AMBER
2-AHMET AKKÜLAH
3-ESHABİL KENDİR
4-YUSUF SEVİNDİK
5-CANAN GENÇER
6-HASAN ALKAN
7-CEMİLE NURDAN KAYA
8-YUSUF ZİYA HELVACI
9-DOLYANNA SUCCİ KARA
10-GÜLAY ÖZSOY

Isparta:

1-ERKAN MUMCU
2-Boş
3-Boş
4-Boş
5-Boş

Mersin:

1-EMİN ÖZ
2-ERTUĞRUL BODUR
3-MEHMET BOLAT
4-YEMLİHA GÜNAYDIN
5-MURAT ÖZPAKSOY
6-SEVİM CANAN KARAKAYA
7-MEHMET AKKOCA
8-MURAT ADALI
9-EMİN GÜLEÇ
10-MUSA KÖKSOY
11-AYHAN BEÇET
12-MERYEM BERNA BALİBAŞA

İstanbul 1. Bölge:

21 sıra boş
22-NESRİN SAFİYE YEĞEN
23-Boş
24-Boş

İstanbul 2. Bölge:

18 sıra boş
19-GÜRMAN TİMURHAN
20-Boş
21-Boş

İstanbul 3. Bölge:

23 sıra boş
24-TANER AKÇAY
25-Boş

İzmir 1. Bölge:

10 sıra boş
11-ARDAHAN YAMANDAĞ
12-Boş

İzmir 2. Bölge:

10 sıra boş
11-MEHMET ERSOY
12-Boş

Kahramanmaraş:

1-BAHTİYAR MURAT ARAS
2-SEDA KANAT
3-AKIN YAĞCI
4-DOĞAN BOZKURT
5-SİNAN ÖZDEMİR
6-MEMİK KİBARKAYA
7-MUSTAFA NAZAN ÖNCÜL
8-ALİ BALCI

Kars:

1-Boş
2-YURDA VARGÜN
3-RABİYE ÖZDEMİR

Kastamonu:

1-HAYATİ HAMZAOĞLU
2-ŞERAFETTİN KAPLAN
3-MÜŞERREF KEBELİOĞLU
4-İBRAHİM ÇINAR

Kayseri:

8 sıra boş

Kırklareli:

3 sıra boş

Kırşehir:

1-BEKİR TÜRKAY
2-NACİYE ÖNEN
3-HASAN ERGEN

Kocaeli:

9 sıra boş

Konya:

16 sıra boş

Kütahya:

1-ABDURRAHMAN ALİKADIOĞLU
2-ABDULLAH AHMET YÖRÜK
3-MUSTAFA UĞUR ENER
4-TÜRKAN ÜSTÜNEL
5-EMİNE İLERİ
6-NİGAR SENA EROĞLU

Malatya:

1-FARUK YEŞİLYURT
2-AYŞE ECE BUDAN
3-FUAT KAPUSUZ
4-E.EDA BALKAŞ ERDOĞAN
5-GÜLAY MUMCU
6-HALİSE ÇİNE
7-EMİNE ÜNAL

Manisa:

10 sıra boş

Mardin:

1-MUHARREM DOĞAN
2-HADİ KILINÇ
3-REYHAN AYDAN DEMİRKESEN
4-OĞUZHAN SÖNMEZ KAYA
5-AYŞEGÜL DAĞKIRAN NECİMOĞLU
6-MEHMET EMİN UĞURLU

Muğla:

1-HASAN YÜZBAŞIOĞLU
2-ERDEM UYANIK
3-MEHMET TETİK
4-YEŞİM AVCI
5-SELMA ZOR
6-BERRİN YILMAZ

Muş:

1-ALİ RIZA EMRE
2-MÜDDEİ MATPAN
3-KEMAL İNDİÇ
4-CEMİLE FINDIK

Nevşehir:

1-MUSTAFA DENİZ
2-Boş
3-Boş

Niğde:

3 sıra boş

Ordu:

1-ATİLLA KALPAKLI
2-MUAMMER COŞKUN
3-İSMAİL TORUNOĞLU
4-MUSTAFA TANER SARUHAN
5-ELİF OKUMUŞ GÜNGÖR
6-ALİ MERTAN
7-GÜLŞEN TAPANOĞLU

Rize:

3 sıra boş

Sakarya:

6 sıra boş

Samsun:

1-NECMİ AKKOYUNLU
2-ERKAN AVCI
3-NAMIK ANARAT
4-KEMAL ŞENOCAK
5-A.BELGİN ÇUHACI
6-ERGİN KAHVECİ
7-NALAN ERGÜNER
8-AYDIN DEMİREL
9-ŞULE SEKRETER

Siirt:

1-FAYSAL GEYİK
2-BARIŞ TARHAN
3-DURSUN AHMET YILDIRIM

Sinop:

3 sıra boş

Sivas:

6 sıra boş

Tekirdağ:

1-ADNAN ARGAN
2-MUSTAFA ÖGE
3-ADEM DALGIÇ
4-HİKMET SEVEN
5-SEMA KUBİLAY

Tokat:

1-ÖMER SAĞOL
2-ŞEREF MENTEŞE
3-AYHAN UZ
4-MÜGE SARGIN
5-MEHMET ENGİN AKYUNAK
6-NALAN ACAR
7-AHMET YÜRÜDÜR

Trabzon:

1-İBRAHİM ÇEBİ
2-SİNAN DEĞER
3-ÖMER YILDIZ
4-ESAT KESKİN
5-AYŞEGÜL DEMİR
6-MUSTAFA SAYIN
7-HATİCE UZUN
8-SEVGİ KAHRAMAN

Tunceli:

1-MENŞURE YAVUZ
2-HASAN UYANIK

Şanlıurfa:

1-NACİ SATIŞ
2-CEM KARAKEÇİLİ
3-ADNAN BAŞAK
4-FİKRİ TÜYSÜZ
5-ERDEM AÇIKGÖZ
6-SABRİ GÖKALP
7-DERYA ŞEN
8-İ.HALİL GÜNBAĞI
9-İBRAHİM KARAKUŞ
10-MUSTAFA ERDOĞMUŞ
11-FARUK GÜLYAPRAĞI

Uşak:

1-KAZIM KARGI
2-MÜMTAZ GÜLER
3-HASBİYE ÖZTÜRK

Van:

1-VEYSEL ÇİFTÇİ
2-OSMAN TUNCİL
3-M.SAİT CAMUZCU
4-A.HALUK YİĞİT
5-NEZAHAT ÖZCAN
6-SERPİL GÜLENOĞLU
7-BERRİN TAŞDÖKEN

Yozgat:

1-MEHMET ETHEM KILIÇARSLAN
2-GÖKMEN AKCA
3-HAKAN CEVHEROĞLU
4-AYŞE UYAR
5-AYTEN GÜNAYDIN
6-AKIN ÇAKMAK

Zonguldak:

5 sıra boş

Aksaray:

4 sıra boş

Bayburt:

1-Boş
2-CEMİL ÜNER

Karaman:

1-ŞAHİN GÖKBULUT
2-İBRAHİM ÇELİK
3-BÜLENT AKTAŞ


Kırıkkale:

1-İBRAHİM ÇELEBİ
2-MELEK SULTAN TUFAN
3-ŞEVKET ŞAHİN
4-CAHİT TOKSOY

Batman:

1-KEMAL TARHAN
2-MEHMET ŞAKİR YALÇINKAYA
3-SEVGİ KANAT
4-NEVİN YILMAZKAYA

Şırnak:

3 sıra boş

Bartın:

2 sıra boş

Ardahan:

2 sıra boş

Iğdır:

1-OSMAN CAN
2-YAKUP AKDEMİR

Yalova:

1-MEHMET ASLIYÜKSEK
2-CEM SADIKER

Karabük:

1-CİHAT ÖZDEMİR
2-NURCAN ERBAŞ
3-AYTEKİN ÖMÜR

Kilis:

1-HASAN ÇELEBİ
2-ZELİHA KARACAN

Osmaniye:

1-ALP CENK ÇENET
2-ZEYNEP ONAT
3-TAMER LOŞ
4-İBRAHİM CAVİT

Düzce:

1-ERKAN SEÇKİN
2-YAŞAR ERTAN
3-NUH YÜKSEL.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious