İşte Antalya'da yaşanan trafik kazaları!

İşte Antalya'da yaşanan trafik kazaları!.10580
  • Giriş : 28.02.2009 / 17:29:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 14:53:04

Antalya'nın değişik noktalarında meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına böyle yansıdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:Bir halk otobüsü karşıdan karşıya geçmek isteyen bir vatandaşı altına alarak 2 metre sürüklerken meydana gelen kazaların tek sevindirici yanı can kaybı olmaması.

Antalya'da üç gün içinde meydana gelen trafik kazaları kent güvenlik sistemi olarak atlandırılan MOBESE tarafından saniye saniye görüntülendi. Konyaaltı Caddesinde bulunan Teknik Meslek Lisesinin önünde meydana gelen kaza Mobese kameralarına böyle yansıdı.

Okulun çıkış saatinde bir vatandaş okulda bulunan çocuğunu okuldan alarak evine gitmek üzereyken Huzur kavşağından Konyaaltı Caddesine gitmekte olan bir motosiklet arabaya böyle çaptı. Çapmanın etkisi ile birlikte Motosiklet'in üzerinde bulunan iki kişi yere düştü.

Nokta Oteli kavşağında bir halk otobüsü karşıdan karşıya geçmek isteyen bir vatandaşı otobüsün altına alarak 2 metre sürükledikten sonra durabildi. Otobüsün altında kalan vatandaşa çevrede bulunan vatandaşlar yardım ettiler.

Işıklar Caddesinde bir motosiklet seyir halindeyken bir otomobili sağdan geçmek isterken, park halindeki aracına binmek isteyen vatandaşa çarptı. Çarpmanın etkisi eli birlikte motosiklet üzerindeki iki kişi ve arabasına binmek isteyen bir kişi yere düştü.

Sakarya Parkı önünde kırmızı ışıklarda duramayan bir servis aracı kaldırımın üzerinden karşı yola geçmesi MOBESE kameralarına böyle yansıdı. Meydana gelen kazalarda ölüm teğet geçerken tek sevindirici yanı can kaybı olmaması.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*