İşte Aragones kuralları

İşte Aragones kuralları.10829
  • Giriş : 08.07.2008 / 15:17:00

Fenerbahçe, Avusturya'nın Kitzbühel kasabasındaki Arosa Resort'de yaptığı yeni sezon hazırlık kampında tam anlamıyla Teknik Direktör Luis Aragones kuralları işliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Teknik Direktör Luis Aragones'in kurallarının en başında tüm takım oyuncularının teknik heyet ve takım personeliyle birlikte aynı anda ve birlikte yemek yemesi geliyor.

Yeni teknik direktör Luis Aragones, özellikle yemeklerde hem personeli hem de oyuncuları aynı saatte bir arada ve aynı yerde istiyor. Takım ruhu ve birliktelik duygusunun aşılanmak istendiği bu uygulamayla her yemek saatinde Avusturya'daki Fenerbahçe kafilesi bir araya gelmiş oluyor.

Luis Aragones'in dikkat ettiği şeylerden bir tanesi de günlük program ve bu programa herkes tarafından istisnasız uyulması. Teknik Direktör Luis Aragones, takımın günlük programlarını kendisi hazırlıyor ve her akşam oda kapılarının altından atılan kağıtlarla bu programı herkese duyuruyor. Kafiledeki herkes günlük programı bu yolla öğreniyor ve kendisini bu programa göre hazırlıyor. Böylece takımımız bir aksaklık ve aksilik yaşamadan, belirlenen program çerçevesinde, Avusturya'daki yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*