İşte Ay Yıldızlıların maç programı

İşte Ay Yıldızlıların maç programı.18200
  • Giriş : 31.05.2009 / 17:17:00
  • Güncelleme : 31.05.2009 / 18:04:26

(A) Milli Futbol Takımı'nın Azerbaycan ve Fransa ile yapacağı özel maçların programı belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

A) Milli Futbol Takımı'nın 2 Haziran Salı günü Kayseri'de Azerbaycan'la, 5 Haziran Cuma günü de Lyon'da, Fransa ile yapacağı özel maçların programı belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, (A) Milli Takım kadrosunun bu akşam saat 17.00'de Kayseri Hilton Oteli'nde toplanacağı, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in yarın saat 19.00'da maçın oynanacağı Kadir Has Stadı'nda basın toplantısı düzenleyeceği, millilerin de saat 19.30'da ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık olmak üzere bir çalışma yapacağı kaydedildi.

Azerbaycan Milli Takımı Teknik Direktörü Berti Vogts'un ise yarın saat 12.30'da Kayseri Hilton Oteli'nde basın toplantısı düzenleyeceği ve Azerbaycan Milli Takımı'nın saat 17.00'de tamamı medyaya açık olmak üzere Kadir Has Stadı'nda çalışacağı ifade edildi.

Kadir Has Stadı'nda 20.00'de yapılacak Türkiye-Azerbaycan karşılaşmasını, Slovakya Futbol Federasyonu'ndan Mario Vlk'ın yöneteceği, Vlk'ın yardımcılıklarını Marian Ruzbarsky ile Erik Weiss'in yapacağı, dördüncü hakemin ise Bülent Yıldırım'ın olacağı bildirildi.

-FRANSA PROGRAMI-

(A) Milli Futbol Takımı, 5 Haziran Cuma günü Fransa ile Lyon kentinde yapacağı özel karşılaşma için 3 Haziran Çarşamba günü bu ülkeye gidecek.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in, 4 Haziran Perşembe günü karşılaşmanın oynanacağı Stade de Gerland'da saat 19.45'de basın toplantısı düzenleyeceği, Milli Takım'ın da son çalışmasını saat 20.30'da Tola Volage'da gerçekleştireceği açıklandı.

Stade de Gerland'da saat 22.00'de yapılacak Fransa-Türkiye özel karşılaşmasını Almanya Futbol Federasyonu'ndan Manuel Grafe'nin yöneteceği, Grafe'nin yardımcılıklarını Felix Zwayer ile Markus Hacker'in yapacağı, dördüncü hakemin ise Nicolas Boillin olacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*