İşte Barış Akarsu ile yapılan son röportaj

İşte Barış Akarsu ile yapılan son röportaj.36843
  • Giriş : 30.06.2007 / 17:33:00

Yalancı Yarim dizisiyle ününü artıran Barış Akarsu ile yapılan son röportajı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Saçımı kestirmem küpemi çıkarmam

"Yeni bir dizide oynayabileceğini ancak rol için şeklini değiştirmeyeceğini söyleyen Barış Akarsu, "Bir rol için saçımı kestirmem küpemi de çıkarmam" dedi.

Akademi Türkiye adlı yarışmayla adını duyuran ve ardından Yalancı Yarim dizisiyle ününü artıran Barış Akarsu, bundan sonra da müzikle oyunculuğu bir arada götürmeyi düşünüyor. Ancak "Benim için önce müzik gelir" diyen Akarsu, her şeyi müzik için yaptığını da dile getiriyor.

Dizinin başarılı bir biçimde devam ettiğini ifade eden Akarsu, öte yandan Ağustos ayının sonunda çıkacak üçüncü albümü için de harıl harıl çalışıyor. Yaz aylarında dizinin Bodrum'a taşınması nedeniyle Bodrum'da tatille dizi çalışmalarını birlikte sürdüren sanatçı öte yandan da konserler veriyor. Bu diziyi sevdiğini ve keyifle rol aldığını belirten Akarsu; "Bundan sonra da beni başka şekle sokulmadığım dizilerde görebilirsiniz" diyor.

Uzun saçlı, küpeli rollerde oynayabileceğini söyleyen Akarsu; "Müzisyen bir karakter olabilir. Ya da ben hep kahramanları sevmişimdir. Bir kahramanı canlandırabilirim. Ancak benim bazı kıstaslarım var. Karakter ve kişiliğimin dışına çıkmayan şekil ve şemalimi bozmayan işleri kabul edebilirim. Benim için öncelikle müzik gelir. Ben her şeyi müzik için yapıyorum" şeklinde konuşuyor.

DİZİMİ SEVİYORUM

Barış Akarsu ve Merve Sevi'nin başrollerini üstlendiği ve Akarsu'nun severek oynadığını söylediği Yalancı Yarim'in bu akşamki bölümü şöyle; Otelden kovulduğunu düşünen Naz eşyalarını toplar. Tarık Naz'ın kovulduğunu öğrenince Nesrin'le konuşur ve işe geri dönmesini sağlar. Hulusi otele gelince Naz, Tarık'ı Hulusi'den saklamaya başlar. Nesrin Naz'ı arar ve akşam bir partiye gidip çello çalacağını söyler. Naz bir arabaya biner ve partinin yapılacağı mekana doğru yola çıkar. Tarık tanınmamak için şapka ve gözlük takmıştır. Naz şoförün girdiği ıssız yoldan korkup, kaçırıldığını düşünür. O sırada Tarık gözündeki gözlüğü ve şapkasını çıkarır. Naz Tarık'ı şoförü olarak karşısında görünce şok olur."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious